Nowa szczoteczka do zębów z linii Philips Sonicare DiamondClean jest fioletowa. Ale nowością jest nie tylko kolor... Sami zobaczcie!

Wprowadzona właśnie na rynek szczoteczka do zębów Philips Sonicare DiamondClean Amethyst już w 2 tygodnie pozwala znacznie poprawić higienę jamy ustnej. To dlatego, że jeszcze skuteczniej niż poprzednie modele usuwa płytkę nazębną, także z trudno dostępnych miejsc, i delikatnie masuje dziąsła.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii sonicznej szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Amethyst czyści zęby dynamicznie, dokładnie rozprowadzając emulsję myjącą między zębami i wzdłuż linii dziąseł. Badania potwierdzają, że takie ultradźwiękowe mycie już po tygodniu powoduje zauważalne wybielenie zębów!

Nowością w Philips Sonicare DiamondClean Amethyst jest 5 programów czyszczenia, które pozwalają dostosować sposób mycia zębów do własnych potrzeb i upodobań:

  • Clean - program standardowy zapewniający czystość całej jamy ustnej,
  • White - program wybielania, usuwa plamy z powierzchni zębów,
  • Polish - program wygładzenia, rozjaśnia i poleruje zęby, aby wydobyć ich naturalny blask,
  • Gum Care - program, który delikatnie stymuluje i masuje dziąsła,
  • Sensitive - program, który zapewnia bardzo delikatne mycie wrażliwych zębów.

Przydatnym, zwłaszcza w porannym pospiechu, udogodnieniem jest 2-minutowy sygnalizator czasu mycia, który ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów (2 minuty dwa razy dziennie).

Główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Amethyst ma kształt rombu, co znacznie ułatwia czyszczenie zębów, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. 

Ciekawym rozwiązaniem, pozwalającym uniknąć w łazience plątaniny kabli - jest szklanka-ładowarka indukcyjna. Wystarczy odłożyć szczoteczkę do szklanki, i bateria się ładuje! Jeśli w pospiechu o tym zapomnimy, nie grozi nam następnym razem mycie zębów bez prądu, bo naładowana bateria wystarcza na 3 tygodnie! W podróż zaś możemy szczoteczkę zabrać z estetycznym etui z wbudowaną ładowarką USB, abyśmy mogli ją podładować np. z laptopa. Oczywiście w komplecie jest też kabel sieciowy.

Rekomendowana cena szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to 929 zł.

źródło i zdjęcia: Philips Polska