Premiera kolekcji jesień-zima 2015 w JYSK odbywa się w szczególnej atmosferze, bo firma świętuje 15 lat działalności w Polsce. A jest co świętować!

Wiele się ostatnio mówi o zamiłowaniu Polaków do skandynawskiego stylu, ale gdy w 2000 roku w Gdańsku powstawał pierwszy polski sklep JYSK, nikt się chyba nie spodziewał, że za 15 lat duńska sieć właśnie w Polsce będzie miała najwięcej sklepów. Jest ich teraz już ponad 180! A centrum dystrybucji JYSK w Radomsku - największy magazyn firmy - zaopatruje sklepy w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Stamtąd także trafiają do naszych domów zakupy zrobione w sklepie internetowym JYSK.

Tegoroczna jesienno-zimowa kolekcja JYSKa utrzymana jest w szarościach, bielach i chodnych beżach. Choć kolorystyka oszczędna, uwagę zwracają ciekawe faktury - futerka, mikrofazy, dzianiny, satyny... Możemy więc wybierać spośród mnóstwa dekoracyjnych poduszek, pledów i narzut zdobionych nadrukami inspirowanymi zimową przyrodą lub po prostu wykonanych z ciekawych tkanin.

W podobnym klimacie utrzymane są nowe w ofercie JYSK meble - dominuje biel i szarość, z akcentami naturalnego drewna. Stylistycznie sprzęty są zróżnicowane - od białych mebelków nawiązujących do stylu gustawiańskiego, po proste i przemyślane formy, jednoznacznie kojarzące się ze wspólczesnym skandynawskim designem.

Tradycyjnie ważna częścią asortymentu sklepów JYSK jest pościel i materace. I tym razem nie zabrakło nowych modeli. Uwagę zwracają np. materace z najbardziej luksusowej linii Gold z charakterystycznie pikowanymi, dwustronnymi pokrowcami, które zapewniają jeszcze lepszą wentylację.

JYSK szczyci się tym, że jest oficjalnym dostawcą duńskiego dworu. Tak więc dzięki jego pościeli we własnym łóżku możemy spać równie wygodnie jak królowa Małgorzata.

źródło i zdjęcia JYSK