Kupowanie wody i słodkich napojów gazowanych już nie jest trendy. Zamiast tego zrób sobie zdrowszy napój z bąbelkami w domu. Bez zaśmiecania świata plastikowymi butelkami!

Dzięki ekspresowi SodaStream w kilka sekund zamienisz zwykłą wodę w sodową, gazowaną mocno lub słabiej - dokładnie tak, jak lubisz. I to bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejce i co najważniejsze - bez dźwigania, a później wyrzucania plastikowych butelek!

A jeśli uważasz, że zwykła sodówka jest nudna i wolisz napić się np. Coli Zero, Ice Tea, Energy lub napoju cytrynowo-limonkowego? Dodaj do wody syropy Soda Mix. Zawierają nawet o 2/3 mniej cukru niż kupowane w sklepach napoje gazowane.

Ekspres SodaStream Crystal
Ekspres SodaStream Crystal

SodaStream - design w Twojej kuchni

Coraz częściej kuchenne sprzęty wybieramy, kierując się ich wyglądem. Nic dziwnego, że chcemy, by czajnik, ekspres do kawy czy toster pasowały do wystroju kuchni. Podobnie dobrać możemy ekspres do wody sodowej SodaStream

Stawiasz na prostotę i elegancję? Wybierz model SodaStream Source zaprojektowany przez światowej sławy projektanta Yvesa Behara i nagrodzony Red Dot Design Award.

Jeśli wolisz zdecydowane i wyraziste formy, to spodoba ci się pewnie SodaStream Crystal. Ekspres ze stylową szklaną butelką w kolorze tytan pasować będzie zarówno do kuchni nawiązujacej do stylu art deco, jak i industrialnego. Ekspres Crystal zdobył Green Good Design Award oraz Housewares Design "Green House" Award.

Ponadczasowy model Genesis zabierze cię w czasy, gdy wodą sodową należało się delektować. Smukły i elegancki ekspres jako jedyny jest dostępny również w luksusowej wersji niklowanej.

Miłośnikom minimalizmu spodoba się SodaStream Jet. Ekspres jest prosty i w formie, i w obsłudze, więc nawet dziecko sobie z nim poradzi. A ponieważ - jak wszystkie modele SodaStream - jest bezprzewodowy, postawisz go tam, gdzie ci wygodnie.

źródło i zdjęcie: SodaStream Polska