W ulubionym kubku poranna kawa smakuje lepiej! Kubek to także fajny pomysł na prezent. Trafnie dobrany ma szansę stać się właśnie tym ulubionym...

Happy to kubki, które potrafią wprawić w dobry nastrój. Biorąc do ręki kubek z napisem "Prezes", "Ciacho" czy "Mistrz", od razu czujemy się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Na kubkach z kolekcji Happy znajdziemy wiele intrygujących, motywujących czy po prostu zabawnych sentencji. W sam raz, na prezent dla bliskiej osoby albo dla siebie - na poprawę humoru.

Kubek "Prezes"A ponieważ świat pędzi do przodu, a my razem z nim, teraz obok tradycyjnych, ceramicznych kubków z napisami pojawiły się kubki termiczne - idealne aby zabrać je do pracy, szkoły lub w podróż.

- Nową linię produktów stworzyliśmy z myślą o młodych, aktywnych ludziach ceniących oryginalność. To kolekcja skierowana także do osób żyjących szybko, nie mających czasu delektować się w domu smakiem ulubionego napoju. Stąd pomysł na przygotowanie serii kubków termicznych - mówi Emilia Skwierczyńska brand manager marki Ambition.

Kubki Happy wykonane z porcelany new bone china są wytrzymałe i - dzięki dobrze wyprofilowanym uchom - wygodne. Można bez obaw myć je w zmywarce i podgrzewać w nich napoje w mikrofalówce. Ceny naczyń z linii Happy wynoszą od 4,90 do 12,90 zł.

źródło i zdjęcia: Ambition