Jakie tkaniny będą modne we wnętrzach w nadchodzącym sezonie Jesień-Zima 2015/2016? Poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się nowym katalogiem Dekoria.pl - jednego z głównych producentów tekstyliów domowych w Polsce.

Oprócz kilkudziesięciu gotowych stylizacji wnętrz na 150 stronach katalogu Jesień-Zima 2015/2016 Dekorii znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, które możesz zastosować w różnych domowych wnętrzach. Bogaty wybór pięknych dodatków pomoże stworzyć unikalne aranżacje w każdym stylu - od klasycznego, po nowoczesny. Tym łatwiej, że każdy zaprezentowany w stylizacjach produkt jest dokładnie opisany. Dzięki temu skompletowanie zestawu niezbędnego do stworzenia takiej samej lub podobnej dekoracji w domu będzie dziecinnie proste.

W nowym katalogu Dekoria.pl znajdziemy mnóstwo pomysłów na to, jak umeblować salon, sypialnię, kuchnię czy jadalnię, podpatrzymy, jak urządzić wygodny pokój dla dziecka i nastolatka. Obok dobrze już znanych kolekcji Mirella, Cotton Panama czy Edinbrugh znajdziemy wiele nowych tkanin w liniach takich, jak: Comics i Londres.

Poza tekstyliami w katalogu zaprezentowano artykuły takie, jak: ceramika, meble, obrazy i wiele innych dekoracji wnętrz. Wbrew pozorom to właśnie one stanowią "wisienkę na tarcie" całej aranżacji i budują niepowtarzalny klimat w mieszkaniu.

Katalog Dekoria.pl jest dostępny w wersji on-line. Mozna go obejrzeć pod adresem: http://viewer.zmags.com/publication/cd1fa7ae#/cd1fa7ae/1

źródło i zdjęcie: Dekoria.pl