Tylko przez 3 dni w ścisłym centrum Warszawy, a dokładnie w nowoczesnym biurowcu Wolf Marszałkowska zaprojektowanym przez APA Kuryłowicz & Associates, powstanie niezwykła prezentacja Wolf In Design. Zapraszamy!

Patronat Czas na WnętrzeNa powierzchni blisko 700m² powstanie tymczasowy showroom starannie wyselekcjonowanego designu. Od 2 do 4 października 2015 roku odwiedzający biurowiec Wolf Marszałkowska, jak w sklepach IKEA, będą przechodzić przez przykładowe apartamenty kompletnie zaaranżowane pięknymi przedmiotami codziennego użytku, sztuką użytkową i obrazami. 

Za pokazowymi wnętrzami trafimy do strefy zakupowej, gdzie swa ofertę zaprezentują partnerzy wydarzenia, m.in.:

  • Alina Lukoszek - właścicielka Educoncept (kreatywne i niekonwencjonalne kursy z zakresu projektowania wnętrz) - poprowadzi warsztaty aranżacji wnętrz w sobotę i niedzielę,
  • Majsterki.pl - gwiazdy telewizji śniadaniowej - poprowadzą panel dyskusyjny o ruchu DIY w Polsce (piątek) i warsztaty w sobotę i niedzielę,
  • Grzegorz Pietrucha - właściciel House Doctor Polska (home staging - profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, przeszkolił ponad 300 kursantów) - poprowadzi pokazy home stagingu w sobotę i niedzielę.

Sobota i niedziela (3-4 października) to dni otwarte dla wszystkich, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań wnętrzarskich i praktycznej prezentacji designu we wnętrzu. Przyjdź koniecznie, jeśli marzysz o zmianie wyglądu swojego domu, mieszkania czy apartamentu - w tych wnętrzach poczujesz się jak w domu.

Głównym wydarzeniem Wolf in Design będzie jednak zamknięte spotkanie architektów, projektantów, deweloperów, inwestorów, designerów i mediów, które odbędzie się w piątek (2 października br). Miejsce, które na sobotę i niedzielę zamieni się w mini targi, tego wieczoru będzie przytulną "Caffe Design". 

W luźnej atmosferze przy lampce wina i poczęstunku goście delektować się będą
otaczającymi przedmiotami, słuchać ciekawostek ze świata designu, wnętrzarstwa i biznesu. W programie m.in.:

  • profesjonalna sesja networkingowa prowadzona przez Grzegorza Turniaka, ojca polskiego networkingu i niestrudzonego orędownika wartościowych idei, jak mingling, zarządzanie talentami i karierą, 
  • wykład o polskim designie prowadzony przez dr Krystynę Łuczak-Surówkę, historyka i krytyka designu, wykładowcę warszawskiej ASP oraz szkoły designu Educoncept.pl,
  • panel dyskusyjny o ruchu DIY prowadzony przez Majsterki, 

Uwieńczeniem wieczoru będzie koncert Kamila Wasickiego, który w klimacie zespołu "123" raczył nas będzie autorską poezją śpiewaną.

Wolf In Design - czas i miejsce:

2-4 października 2015 r.
Wolf Marszałkowska, ul. Marszałkowska 89 (róg Żurawiej)
piątek - 2 października  - spotkanie zamknięte "Caffe Design" - 15.30-22.00
sobota, niedziela - 3-4 października - dni otwarte - 11.00-19.00

Więcej informacji na stronie www.popuphere.pl i Facebooku.

źródło i zdjęcia: Łukasz Misiło/Prive Group