Aby móc zaproponować klientom coś naprawdę nowego, trzeba znakomicie orientować się w ofercie rynkowej i znać techniczne niuanse różnych rozwiązań. Dlatego Grupa Geberit zaprasza architektów na szkolenie, na którym poznają wszystkie nowości i dowiedzą się, jak je wykorzystać.

Szkolenie produktowe marki Geberit adresowane jest do projektantów zajmujących się architekturą i aranżacjami wnętrz. Oprócz tegorocznych premier, jak np. toalety myjącej Geberit AquaClean Mera, zaprezentowane zostaną modyfikacje dotychczasowej oferty, nowe propozycje dobrze znanych rozwiązań, a także przykłady współczesnych aranżacji wnętrz, w których zastosowane zostały produkty z oferty Geberit. Będzie to więc doskonała okazja do poznania nowych trendów w projektowaniu łazienek.

Spotkanie odbędzie się w piątek 2 października 2015 roku o godzinie 19.30 w restauracji Stary Klasztor, przy ul. Purkyniego 1 we Wrocławiu.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem organizator prosi o zgłoszenia do Agnieszki Czechowicz na adres: agnieszka.czechowicz@geberit.com.

źródło i zdjęcie: Geberit