Marka Villeroy & Boch do tej pory kojarzyła nam się z luksusową porcelaną stołową i ceramiką sanitarną. Teraz kolekcją Flooring Line debiutuje z ofertą paneli podłogowych.

Villeroy & Boch od ponad 260 lat kojarzy się z nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością. Niemiecka marka jest obecnie największym na świecie producentem ceramiki, jednak sukcesywnie rozszerza swoją ofertę. Efektem współpracy z koncernem Swiss Krono Group jest linia paneli podłogowych Flooring Line.

Panele podłogowe Flooring Line to cztery kolekcje dekorów i bogactwo wzorów, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i nowoczesnych.

Podłogi Flooring Line - natura i miejski design

Linię Flooring Line  - nowość w ofercie Villeroy & Boch - tworzą cztery kolekcje:

  • Country to kolekcja inspirowana naturą. Masywne panele o nieregularnym rysunku słojów nadadzą wnętrzu rustykalny charakter. 
  • Contemporary to ponadczasowa elegancja. Do wyboru są klasyczne dekory nawiązujące do drewna dębowego. 
  • W kolekcji Heritage można znaleźć wzory z delikatnym motywem kwiatowym Blue Leaf (na zdjęciu) i Brown Leaf, będące interpretacją oryginalnego wzoru porcelany Villeroy & Boch Switch. 
  • Cosmopolitan wyróżnia połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. Wzory z różnymi wariantami szlachetnego dębu podkreślą wnętrze w wielkomiejskim stylu. 

Łącznie w ofercie są dostępne 22 wzory dekorów.

Panele nowej generacji

Panele Flooring Line produkowane są w zakładach Swiss Krono Group i dzięki zastosowanym technologiom wyróżniają się innowacyjną strukturą synchroniczną 3D. Oznacza to wyraźny efekt trójwymiarowości i wierne odwzorowanie naturalnego drewna.

Prezentacja kolekcji dostępna na stronie: www.floors.villeroy-boch.com

źródło i zdjęcie: Villeroy & Boch