Chcesz się nauczyć renowacji mebli? Na Targach Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU już po raz drugi odbędą się warsztaty, na których będzie można poznać tajniki tego rzemiosła.

Dla fanów designu, DIY i majsterkowania to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć, jak nadaje się meblom świeży, zupełnie nowy wygląd. O tym, że tematyka renowacji mebli cieszy się ogromnym zainteresowaniem można było się przekonać już w trakcie zapisów na warsztaty - już po 10 minutach wszystkie miejsca zostały zajęte! Jednak tych, którym nie udało się zapisać na warsztaty, nie wszystko stracone. Będziecie mogli przyglądać się pracy, obserwować cały proces przemiany i zadawać pytania dotyczące renowacji mebli. 

Warsztaty renowacji mebli, w których weźmie udział 10 osób, będą trwały 2 dni. Pod okiem Pawła Machometa - twórcy popularnego bloga RzucPanOkiem.pl, absolwenta szczecińskiej Akademii Sztuki - uczestnicy zajmą się demontażem, oczyszczaniem i tapicerowaniem mebli, które później zabiorą ze sobą do domów.

Natomiast w niedzielę 11 października 2015 r. o godzinie 10 będzie można prelekcji "Tkanina meblowa - rodzaje, zastosowanie i właściwości" przygotowanej przez firmę Deca. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak wykorzystać tkaninę meblową do kreatywnych metamorfoz, które nadadzą starym i zniszczonym meblom nowy charakter.

Ze względu na rosnącą popularność tematyki renowacji mebli Międzynarodowe Targi Szczecińskie będą kontynuowały organizację warsztatów w kolejnych edycjach targów WSZYSTKO DLA DOMU.

Targowa Strefa Designera, której partnerami są w tym roku Akademia Sztuki wraz z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym, która należeć będzie do studentów i absolwentów kierunków projektowania mebla i projektowania wnętrz. Młodzi projektanci zaprezentują swoje prace dyplomowe - nowatorskie i niepowtarzalne meble, akcesoria, dekoracje oraz koncepcje aranżacji wnętrz. 

Wstęp na Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU jest bezpłatny dla zwiedzających.

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU - czas i miejsce:

10-11 października 2015 r.
hala MTS, ul. Struga 6
70-777 Szczecin
www.mts.pl

źródło i zdjęcia: MTS