W jakim kierunku zmierza design, co nowego we wzornictwie przyniosą kolejne lata? Bądź na bieżąco, a nawet krok do przodu! BoConcept zaprasza na wykłady Zuzanny Skalskiej w 5 polskich miastach.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej o designie i poszerzyć horyzonty? Duńska marka BoConcept zaprasza na wykłady Zuzanny Skalskiej, ekspertki w dziedzinie trendów i wzornictwa.

W październiku 2015 r. projekt BoConcept zagości w 5 polskich miastach: Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. W każdym z nich będzie można wysłuchać wykładów pod hasłem DESIGN NA ŚNIADANIE/DESIGN OBLICZA I ODMIANY.

Głównym tematem cyklu spotkań będzie świadomość zmian. Prezentacja nie będzie dotyczyć luksusowej mody, czasopism wnętrzarskich czy sezonowych butów i torebek, lecz ogólnego pojęcia "świadomości zmian". Gościem specjalnym BoConcept będzie jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskim designie - Zuzanna Skalska.

Z urodzenia warszawianka, od ponad 20 lat mieszka w Holandii i jest pomysłodawcą i współzałożycielką School of Form w Poznaniu. Obecnie Zuzanna Skalska zajmuje się własną marką 360 Inspiration i wykłada na uczelniach wyższych w Holandii, Polsce czy Nowym Jorku. Jest ekspertem ds. trendów we wzornictwie, kierunków rozwoju, strategii i innowacji biznesu.

Autorka cenionych raportów o trendach, poprzez bogato i barwnie zilustrowany wykład, chce poruszyć i pobudzić wyobraźnię odbiorców. Swoim wystąpieniem Skalska pragnie zainspirować publiczność, pokazując serię najnowszych trendów wzornictwa z różnych branż, które kształtują, pobudzają i żywią kreatywne myśli. Prezentacje ekspertki dotyczyć będą spekulatywnej wizji niedalekiej przyszłości.

Terminy spotkań w salonach BoConcept:

  • 9 października 2015 r. (piątek) - Gdynia, spotkanie zamknięte
  • 12 października 2015 r. (poniedziałek) - Warszawa, godz. 10:00
  • 27 października 2015 r. (wtorek) - Wrocław, godz. 19:00
  • 28 października 2015 r. (środa) - Katowice, godz. 9:00
  • 29 października 2015 r. (czwartek) - Kraków, godz. 9:00

Szczegóły wydarzenia na Facebooku.

źródło i zdjęcia: BoConcept