Urządzasz dom, mieszkanie, biuro? Szukasz pomysłu na zmianę wnętrza? Na szczecińskich targach Wszystko dla domu znajdziesz inspiracje, poznasz dystrybutorów i wykonawców, którzy pomogą Ci zrealizować nawet najbardziej wyrafinowane wnętrzarskie pomysły.

Patronat Czas na WnętrzeNa 24. Targach WSZYSTKO DLA DOMU, które odbędą się w najbliższy weekend 10-11 października 2015 r. w szczecińskiej halo MTS, blisko 100 firm z branży wnętrzarskiej zaprezentuje swoje produkty i usługi. Będzie więc można zapoznać się z najnowszymi trendami i wzornictwem, inspirującymi rozwiązaniami aranżacyjnymi oraz nowatorskimi elementami wyposażenia wnętrz. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. warsztaty renowacji mebli. Wystawcy z kolei przygotowują specjalne promocje i rabaty, np. m.in. kuchnie Dan Kuchen będą tańsze o 40%, kominki - o 10%, kostka brukowa Polbruk -o 30%.

Od 5 lat stałymi elementami targów Wszystko dla Domu są Strefa Designera i Strefa Wnętrz Komercyjnych.

Strefą Designera zawładną w tym roku młodzi projektanci ze szczecińskich uczelni. Zaprezentują swoje prace, m.in. wieszak odzieżowy, toaletkę, stolik wielofunkcyjny czy fotel-pająk, dając nam wgląd w najnowsze trendy w polskim designie. 

W Strefie Wnętrz Komercyjnych znajdziemy z kolei wszystko, co związane z wygodą i ergonomią pracy w biurze. Odwiedzający dowiedzą się, jak stworzyć funkcjonalne i komfortowe miejsce pracy. Wśród nowości znajdą się między innymi wysokiej jakości japońskie krzesła, włoskie ścianki akustyczne oraz polskie siedzisko do pracy w pozycji siedząco-leżącej. 

Po raz pierwszy wstęp na Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz jest bezpłatny. Łatwiejszy jest także dojazd: dzięki Szybkiemu Tramwajowi dojedziemy z Bramy Portowej na targi w 15 minut. 

24. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU  - czas i miejsce:
10-11 października 2015 r.
hala MTS, ul. Struga 6, 70-777 Szczecin
sobota 10-18, niedziela 10-17.

Więcej informacji na stronie mts.pl.

źródło i zdjęcia: MTS