Kabina prysznicowa marki Radaway z drzwiami typu bifold została stworzona specjalnie z myślą o małych łazienkach, bo zajmuje miejsce tylko kiedy bierzemy prysznic. Gdy nie jest potrzebna... znika.

Dzięki płaskim brodzikom kabiny prysznicowe zaczęły coraz bardziej stapiać z resztą łazienki. Często są niemal niewidoczne, więc, co ważne zwłaszcza w małych łazienkach, wizualnie nie zabierają przestrzeni.

Nowa kabina prysznicowa Essenza New KDD-B marki Radaway to krok dalej. Dzięki składanym do wewnątrz drzwiom typu bifold kabina może praktycznie zniknąć, kiedy jej nie potrzebujemy!

To rozwiązanie zapewnia nie tylko szerokie i wygodne wejście pod prysznic. Gdy oboje drzwi złożymy, przestrzeń brodzika staje po prostu częścią łazienki. W ten sposób mamy w pełni funkcjonalną kabinę prysznicową, która praktycznie nie zajmuje miejsca.

Tak nietypowa kabina wymagała specjalnych rozwiązań. Warto przyjrzeć się bliżej uchwytom, które mają czarne lub grafitowe odbojniki z tworzywa TPE, zapobiegające uszkodzeniu szkła podczas składania drzwi.

Szkło kabiny Essenza New KDD-B dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych - przejrzystym, brązowym, grafitowym, satynowym oraz UltraClear. Utrzymanie szkła w czystości ułatwia powłoka Easy Clean, która sprawia, że krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła tylko spływają, nie pozostawiając osadu.

Zawiasy w kabinie Essenza New KDD-B marki Radaway zostały zlicowane z taflą szkła - jednolita powierzchnia ułatwia utrzymanie czystości. Z kolei mechanizm unoszący i opuszczający drzwi sprawia, że kiedy je otwieramy i zamykamy, listwa progowa i uszczelka pozioma nie nie niszczą się.

Kabinę można też montować bez listwy podłogowej.

Cena: od 3100 zł.

źródło i zdjęcia: Radaway