Brodzik pod kolor i pod wymiar? To się da zrobić! Nowy płaski brodzik z konglomeratu Roca Terran nie dość, że jest dostępny w kilku kolorach i rozmiarach, to jeszcze można go przyciąć na miarę!

Nowa kolekcja marki Roca - Terran - to płaskie brodziki z kompozytu, który z wyglądu znakomicie imituje kamień. Dostępne są w czterech kolorach - białym, czarnymi dwóch odcieniach szarości, które dobrze komponują się z modnym ostatnio w aranżacji wnętrz betonem.

kolory brodzików Roca TerranTakże wielkość płaskiego brodzika Terran dobierzemy do każdej łazienki, bo dostępna jest pełny zakres rozmiarów od 80 x 80 cm po model King Size - 200 x 100 cm. A jeśli potrzebny nam brodzik o nietypowych wymiarach lub kształcie, kompozyt można łatwo przyciąć.

Płaskie brodziki Terran kupujemy w komplecie z syfonem i można je zabudować na równi z podłożem lub ułożyć bezpośrednio na płytkach ceramicznych. To znakomite rozwiązanie, jeśli chcemy zmienić brodzik nie robiąc generalnego remontu łazienki.

Przypominająca kamień powierzchnia kompozytowego brodzika Terran ma wysoką klasę antypoślizgową, korzystanie z prysznica jest więc bezpieczne, nawet dla dzieci czy osób starszych. Przy bezprogowej zabudowie płaski brodzik z kompozytu sprawdzi się także w łazienkach dla niepełnosprawnych, także na wózkach.

Powierzchnia brodzika Terran jest tak wyprofilowana, aby woda sprawnie spływała, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości gwarantuje jej skuteczne odprowadzenie. Cena - od 899 do 1999 zł.

źródło i zdjęcia: ROCA