Strefa Wnętrza to pierwsze w Polsce centrum dekoracji wnętrz, które łączy konwencje hipermarketu i sklepu z tradycyjną obsługą klienta. To miejsce, które swoim wystrojem i atmosferą inspiruje do stworzenia unikalnego wnętrza.

W 10 działach, takich jak kuchnia, łazienka czy garderoba, znajdziesz zarówno artykuły luksusowe, z najwyższej półki cenowej, jak i produkty popularnych firm, w przystępnych cenach.

Urządzasz kuchnię - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Żadna z części domu nie powie nam o domownikach i ich stylu życia tyle, co kuchnia. Kuchnia to centrum domu. Chcesz się czegoś dowiedzieć o ludziach? Zajrzyj do ich kuchni.

Stawiasz na design, na funkcjonalność czy może chcesz połączyć jedno z drugim? Urządzając kuchnię, ustal to na samym początku. Nie zapominaj też o ergonomii - każde rozwiązanie będzie miało wpływ na organizację pracy w kuchni.

Projekt kuchni to również pole do popisu dla wyobraźni. Szukaj nowych rozwiązań, nie bój się kolorów, ciekawych deseni, oryginalnych pomysłów dekoratorskich.

Urządzasz łazienkę - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Łazienka to dla wielu osób miejsce relaksu. Dlatego poza funkcjonalnością zadbaj również o odpowiedni nastrój. W ten sposób łazienka stanie się Twoją oazą spokoju.

Prysznic czy wanna? Nie możesz się zdecydować? Nowoczesne systemy dostępne w Strefie Wnętrza pomagają łączyć wanny z kabinami prysznicowymi - są przy tym funkcjonalne i eleganckie.

Stwórz łazienkę przyjazną dla środowiska - korzystaj z baterii łazienkowych z funkcją ECO, pomagających oszczędzać wodę.

Urządzasz garderobę - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Garderoba to funkcjonalność w środku i design z zewnątrz. Jeżeli któryś z tych elementów nie zagra - nie będziesz z niej w pełni zadowolony.

Garderoba musi być dostosowana do Twojego stylu życia. Dużo podróżujesz? Pamiętaj o miejscu na torby podróżne i walizki. Kochasz sport? Zaprojektuj specjalny schowek na sprzęt narciarski.

Garderoba ma być funkcjonalna, jednocześnie może być oryginalnym elementem wystroju wnętrza. Zwróć uwagę, jaki front wybierasz i czy kolorystycznie pasuje do otoczenia. Możesz na nim umieścić elementy dekoracyjne, choćby fototapety.

Wybierasz drzwi - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Drzwi to niezbędne uzupełnienie designu każdego wnętrza. Na ogół są tylko tłem dla innych elementów wystroju, ale jeśli wybierzesz oryginalne, zwrócą uwagę gości już na wejściu.

Drzwi są ważnym uzupełnieniem każdego wnętrza, w związku z tym należy je starannie dobrać do wystroju poszczególnych pomieszczeń. Drzwi, niczym obrazy, mają również swoje ramy. Futryny i klamki podkreślą ich styl.

Wybierasz podłogę - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Podłoga to podstawa, więc postaw na jakość i funkcjonalność. Dobra podłoga wytrzyma lata i będzie służyć kolejnym pokoleniom.

Zastanów się, jakiej podłogi potrzebujesz i jak jej używasz. Pod tym kątem dobierz materiał na podłogę - odporny na zarysowania, wilgoć albo z którego łatwo będzie usunąć plamy. Pamiętaj także do stylu pomieszczenia, w którym będzie kładziona.

Wybierasz dywan - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Dywan to komfort, dzięki niemu wnętrze staje się ciepłe, przytulne i przyjazne. Nie traktuj, więc go jak zwykłej dekoracji. Na dywanie dzieje się większość ważnych rzeczy w Twoim życiu.

W jednym pomieszczeniu lepiej sprawdzi się mały dywan, jako charakterystyczny akcent, w innym wykładzina na całej powierzchni podłogi. Pamiętaj o tym, dobierając dywan do wnętrza.

Dywan ma być ozdobą, ale jest jest przecież bardzo intensywnie używany. Musi być funkcjonalny, dlatego ważne jest, z jakiego materiału jest wykonany.

Wybierasz dekorację ścian - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Każdy z nas nosi w sobie jakiś kolor. W Strefie Wnętrza pomagamy znaleźć ten kolor, tak, abyś w swoim domu poczuł się wyjątkowo.

Bądź kreatywny - farby i tapety to najlepszy sposób, żeby odmienić swoje mieszkanie.

Przy wyborze tapety kieruj się funkcjonalnością. Jeżeli Twój dom pełen jest maluchów, wybierz tapetę wytrzymałą, np. plastikową lub na fizelinie. Tapety papierowe stosuj wtedy, gdy masz pewność, że ściany pozostaną czyste na dłużej.

Szukasz dekoracji - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Szukasz prostego sposobu na to, jak odmienić swoje wnętrze? Postaw na dekoracje! Nowe zasłony, karnisze, poduszki, narzuty na łóżko czy obrazy na ścianach zdziałają w Twoim domu cuda.

Kochasz zdjęcia? Teraz możesz je mieć nie tylko w albumie. Nowoczesne technologie dostępne w Strefie Wnętrza sprawią, że ulubione zdjęcia mogą stać się ważną częścią wnętrza Twojego domu.

Projektujesz oświetlenie - w Strefie Wnętrza znajdziesz rozwiązanie

Światło towarzyszy nam w domu na każdym kroku, dlatego tak ważne, żeby było dostosowane do czynności, które w danym miejscu wykonujemy.

Jaką funkcję pełni oświetlenie we wnętrzu? Jeśli ma eksponować najciekawsze elementy wystroju, potrzebne będzie więcej źródeł światła.

Natężenie dostosuj do funkcjonalności. Unikaj jaskrawego światła w miejscach relaksu. Jasne światło pobudza do działania - sprawdzi się w miejscu pracy.

Bądź eko i nie marnuj energii! Wybieraj tylko energooszczędne źródła światła.

źródło i zdjęcia: Strefa Wnętrza