Miłośnikom zwierząt i designu akcja dr Krystyny Łuczak-Surówki - Design dla Zwierząt - jest z pewnością znana, rusza bowiem już po raz piąty! My również zapraszamy do pomocy - projektantów i wszystkich, którzy mają ochotę zrobić designerski prezent sobie lub bliskim. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom w potrzebie.

Patronat Czas na WnętrzeŚwięta Bożego Narodzenia to czas, kiedy obdarowujemy naszych bliskich i przyjaciół, także tych czworonogich. Sprawmy, by również bezdomne zwierzęta zasnęły z pełnym brzuszkiem w ciepłym miejscu, nawet jeśli będzie to tylko schronisko.

Kupując na aukcji Allegro DESIGN DLA ZWIERZĄT piękny designerski prezent, ofiarujesz zwierzętom pełną miskę, ciepły koc lub niezbędne leczenie.

Już po raz 5. dr Krystyna Łuczak-Surówka - pomysłodawczyni i organizatorka akcji charytatywnej Design dla Zwierząt, historyk i krytyk designu - zaprasza nas do wspólnego pomagania. Wspierają ją Kamila Sitak, wolontariusze Stowarzyszenia Kundellos oraz przyjaciele DDZ. Podaruj co masz - kup co możesz!

W 2015 roku celem DDZ są podopieczni Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie - 240 bezdomnych psów i 20 kotów. To do nich trafią "prezenty" kupione za zebrane pieniądze.


Akcja Design dla Zwierząt
przebiega dwuetapowo. Projektanci/firmy zajmujące się designem ofiarowują na aukcje swoje podarunki dla DDZ, które następnie wystawiane są na aukcjach Allegro. Na aukcjach DDZ gościły już meble, lampy, porcelana, szkło, przedmioty użytkowe/dekoracyjne, grafiki, plakaty, książki (sygnowane przez projektantów), przedmioty vintage, moda, biżuteria, zabawki, usługi (jak np. projekt wnętrza/pomieszczenia, projekt logo, strony www, aplikacji mobilnej) oraz fotografia. Każda aukcja Akcji DDZ jest spersonalizowana, przedmioty można przekazywać do końca listopada.

Aukcje na Allegro odbędą się w dniach 3-13 grudnia 2015 r. Designerskie przedmioty - często unikatowe - możesz wylicytować w prezencie dla siebie lub bliskich przed świętami. Zapraszamy! Weź udział, podaj dalej!

Design Dla Zwierząt 2015 - plakat

100% dochodu z aukcji Design dla Zwierząt zostanie przekazanych podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Józefowie w postaci karmy, wyposażenia klatek czy środków na leczenie. W zeszłym roku w ramach akcji udało się zebrać ponad 18 000 zł, które wspomogły zwierzęta w Schronisku Siestrzeń.

Ofiarodawcy i uczestnicy DDZ wszystkie niezbędne informacje znajdą na Facebooku. Email akcji: akcjaddz@gmail.com

źródło i zdjęcia: Design dla Zwierząt