Są produkty ponadczasowe, które się nie starzeją. Do takich należą baterie łazienkowe Grohe Essence. Dobrze znana kolekcja została właśnie została uzupełniona o baterię w rozmiarze S.

Dyskretna elegancja minimalistycznych baterii Essence nie wychodzi z mody. Kolekcja, ta z łatwością wpisuje się w aranżacje łazienek w różnych stylach, a jej minimalistyczny design oparty na cylindrycznych formach mimo upływu czasu pozostaje ucztą dla oka. Dlatego marka Grohe zdecydowała się rozszerzyć tę lubianą linię armatury łazienkowej.

Nowym rozdziałem w minimalistycznej linii Grohe Essence jest wprowadzona właśnie na rynek bateria w rozmiarze S. Dzięki niej kolekcja staje się jeszcze bardziej uniwersalna.

Baterie Grohe Essence

Wylewka najnowszej baterii Essense w rozmiarze S ułożona jest względem umywalki podobnie jak w trzech pozostałych wariantach - M, L oraz XL. Tym, co ją wyróżnia, jest zastosowanie regulowanego perlatora AquaGuid oraz zakres obrotu 150 stopni, co daje możliwość optymalnego ustawienia strumienia wody.

Choć najmniejsza z serii, nowa bateria Essence S doskonale pasuje do każdego rodzaju umywalki, bez względu na jej kształt i rozmiar.

Linia Essence - prosta i kompatybilna

Baterie z serii Essence można z powodzeniem łączyć z innymi produktami Grohe, np. z termostatami Grohtherm 3000 z serii Cosmopolitan, a także z prysznicami i systemami prysznicowymi z serii Grohe Rainshower® Cosmopolitan i Euphoria Cosmopolitan. Seria Essence współgra także z gamą akcesoriów łazienkowych Grohe Essential, wśród których dostępne są eleganckie dozowniki mydła, kubki na szczoteczki do zębów, a także wieszaki na ręczniki lub szlafrok. Wszystko to pozwala utrzymać spójny charakter wnętrza, co jest szczególnie ważne, gdy chcemy stworzyć łazienkę minimalistyczną, prostą i czystą w formie.

źródło i zdjęcia: Grohe