Zazwyczaj, żeby opuścić lub podnieść roletę, trzeba pociągnąć za odpowiednią część pętli sznurka lub łańcuszka kulkowego. Firma Anwis wprowadziła właśnie innowacyjne rozwiązanie - system Smart - które jest znacznie prostsze i bardziej intuicyjne w obsłudze.

Rewolucyjny system rolet Smart łączy estetyczną formę, funkcjonalność i wygodę. Tym, co go wyróżnia jest nowatorski sposób obsługi - prosty i intuicyjny, bo pozwala na szybkie automatyczne opuszczenie lub podniesienie rolety.

Do wyboru mamy pięć wersji: Single Cord, Cordless, Touch & Up, Hold & Up - powodujący samoczynne zwijanie rolety oraz Hold & Down - automatyczne jej opuszczanie. Musimy więc zdecydować, w której z tych czynności wyręczy nas automatyka podczas codziennego zwijania lub rozwijania przesłon.

Bez względu na to, który sposób sterowania roletą wybierzemy, tkanina porusza się płynnie i może być zatrzymana w dowolnej pozycji na oknie. Łatwiej można więc kontrolować ilość przenikającego światła słonecznego - od pełnego dostępu promieni słonecznych, przez lekki półmrok, aż do całkowitego zaciemnienia.

System Smart firmy Anwis docenią ci, dla których liczy się komfort i nowoczesność, a także każda chwila pełnych pospiechu poranków lub spokojnych wieczorów.

Ręczne opuszczenie i podniesienie rolet w całym domu wymaga trochę zachodu. System rolet Smart znacznie nam to ułatwi i przyspieszy. 

źródło, film i zdjęcia: Anwis