Lamps & Company to miejsce, w którym możemy kupić nie tylko lampy, lecz wszystko, co potrzebne do wyposażenia pokoju dziecięcego. Od 8 grudnia 2015 roku już nie tylko wirtualne, bo ruszył showroom w realu!

Pierwszy showroom Lamps & Company otworzył swoje podwoje na warszawskim Wilanowie przy ulicy Wiertniczej 36. Jeśli więc mamy ochotę przyjrzeć się z bliska produktom marki i ocenić jakość ich wykonania, warto się tam wybrać. Przy okazji będziemy mogli poznać Annę Nawrot, pomysłodawczynię i projektantkę marki.

Zresztą, wizyta w showroomie to coś więcej niż zakupy - to wyprawa do bajkowego świata pełnego słodkich kolorów, baśniowych wzorów i mięciutkich, stworzonych z myślą o delikatnej dziecięcej skórze, materiałów. Zobaczymy wzorzyste lampy, kinkiety, pufy, pościele, zasłony, pastelowe wiklinowe kosze i bajkowe ramki, a to wszystko w kompletnych aranżacjach stworzonych od A do Z z produktów Lamps & Company

Oferta marki to 8 wyjątkowych kolekcji: Pastelowe Krople, Pink & Mint Stars, Mint & Grey Stars, Sowie Opowieści, Chevron Mint, Transport, Morska Przygoda i Bajkowy Las. Do każdej z nich zostały dopasowane dywany Lorena Canals, które również można kupić w showroomie.

Natomiast wśród oferowanych mebli znajdziemy alternatywę dla białych niemowlęcych łóżeczek - 7 drewnianych łóżeczek w pastelowych kolorach. 

Jeśli planujemy urządzić pokój dziecka, tutaj będziemy mogli na żywo obejrzeć meble i dodatki i dokonać przemyślanego wyboru wymarzonego wystroju.

źródło i zdjęcia: Lamps & Company