Do tej pory odkurzacz bezprzewodowy był raczej drugim w domu, bo do poważniejszego sprzątania i tak niezbędny był tradycyjny, na kablu. Czy Boach Athlet to zmieni?

Odkurzacz bezprzewodowy ma wiele zalet - jest lekki i poręczny, pozwala z łatwością dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, tym bardziej, że nie ogranicza nas kabel. Barierą okazywała się jednak pojemność baterii, która nie zapewniała dostatecznej siły ssania i zwykle nie wystarczała na porządne odkurzenie całego mieszkania.

Nowy odkurzacz Bosch Athlet BBH51830 ma zmienić nasze spojrzenie na bezprzewodowe odkurzacze, bo choć kompaktowy i bezprzewodowy, wydajnością ma dorównywać podłączanym do sieci kolegom. Nowoczesna litowo-jonowa bateria Bosch zapewnia długi (30 min) czas pracy odkurzacza, a w dodatku ładuje się wyjątkowo szybko (80% w 3h).

Maksimum skuteczności bez kabla

Wyposażony w elektroszczotkę AllFloor HighPower Brush Athlet doskonale radzi sobie z odkurzaniem wszystkich powierzchni, bez ryzyka zarysowania mebli czy podłóg. Jest niezastąpiony przy odkurzaniu schodów czy zakamarków za i pod meblami.

Za skuteczne odkurzanie odpowiada sprawdzona bezworkowa technologia Bosch SensorBagless™ - wydajny system oddzielania kurzu, oraz aerodynamiczny HighPower Airflow System, które zapewniają wysoki poziom przepływu powietrza. Dzięki temu Athlet od początku do końca sprzątania zachowuje wysoką siłę ssania. Zresztą, technologia SensorBagless™ pozwala na bieżąco kontrolować wydajność odkurzacza.

O potrzebie wyczyszczenia zmywalnego filtra informuje czujnik SensorControl, tylko wtedy, kiedy jest to naprawdę konieczne. Także wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki jest wyjątkowo łatwe dzięki systemowi Easy Clean. 

Athlet to odkurzacz pionowy, który stoi samodzielnie, można więc przechowywać go w dowolnym miejscu - wystarczy postawić. Nie musimy zawracać sobie głowy rurą ssącą, dodatkowymi końcówkami czy kablem.  

Za bezprzewodowy odkurzacz Bosch Athlet BBH51830 zapłacimy 1299 zł.

źródło i zdjęcia: Bosch