Drewniane meble ogrodowe, balustrady, czy deski tarasowe, jeśli chcemy, by długo nam służyły i ładnie wyglądały, trzeba zabezpieczyć. Nowy olej do drewna Tikkurila zrobi to skutecznie, estetycznie i ekologicznie!

Tikkurila Valtti Wood Oil Akva to olej do dekoracyjno-ochronny do drewna narażonego na działanie czynników atmosferycznych. Zabezpiecza drewno przed wilgocią i zabrudzeniami oraz ogranicza pękanie powierzchni. I dostępny jest w aż 40 kolorach. A przy tym jest ekologiczny, bo wodorozcieńczalny.

- Olej do drewna Tikkurila Valtti Wood Oil Akva jest skutecznym środkiem zabezpieczającym zewnętrzne powierzchnie drewniane, takie jak tarasy, meble ogrodowe, schody, balustrady i inne elementy użytkowe i dekoracyjne wokół domu - zapewnia Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila. - Dzięki nowoczesnej recepturze olej głęboko wnika w drewno i chroni je nawet przy długotrwałym działaniu słońca, mrozu czy wilgoci. Nie ma uciążliwego zapachu, a po aplikacji tworzy naturalną, przyjemną w dotyku powierzchnię. Kolory są trwałe, odporne na działanie promieni UV, a jednocześnie nie maskują, lecz podkreślają naturalny rysunek drewna. Ekologiczna receptura sprawia, że olej jest przyjazny dla zdrowia i środowiska.

Tikkurila Valtti Wood Oil AkvaOlej do drewna Tikkurila Valtti Wood Oil Akva to efekt 150-letniego doświadczenia Tikkurila w ochronie drewna. Może być stosowany do różnych gatunków drewna - miękkich i twardych (drzewa liściaste), doskonale sprawdza się zarówno przy zabezpieczaniu powierzchni drewnianych surowych, jak i wcześniej olejowanych lub impregnowanych.

Stosowanie oleju Tikkurila Valtti Wood Oil Akva ułatwia lekka konsystencja i krótki czas schnięcia. Co ważne, olej ten daje możliwość miejscowej renowacji uszkodzeń, bez konieczności szlifowania całej powierzchni. Nie wymaga również stosowania impregnatu gruntującego.

źródło i zdjęcie: Tikkurila