Od wtorku 16 sierpnia 2016 roku s sklepach Tchibo pojawi się nowa kolekcja akcesoriów kuchennych pod hasłem "Gotowanie dookoła świata". Coś dla siebie znajdą tam miłośnicy kuchni azjatyckiej, amerykańskiej i śródziemnomorskiej.

Dzięki kuchennym przyborom i naczyniom z najnowszej kolekcji Tchibo przygotowanie potraw z różnych regionów świata będzie jeszcze prostsze niż dotychczas. W ofercie znajdziemy wszystko, co potrzebne, by przyrządzić i podać dania kuchni azjatyckiej, amerykańskiej i śródziemnomorskiej. Obok tradycyjnych przyborów i naczyń nie zabrakło pomysłowych kuchennych gadżetów, z pomocą których własnoręczne przygotowanie sushi, hamburgera z frytkami, pankejków czy pizzy będzie łatwiejsze niż się spodziewasz.

Dla miłośników kuchni azjatyckiej Tchibo przygotowało m.in. zestaw do robienia sushi i stylową zastawę i tekstylia stołowe do ich podania. Amatorzy amerykańskich potraw będą mogli przygotować je zdrowiej, przy użyciu frytownicy na gorące powietrze czy patelni grillowej. Włoska pizza uda się jak nigdy dotąd upieczona na szamotowym kamieniu.

W kuchennej kolekcji nie mogło oczywiście zabraknąć kompletu porządnych noży, sprytnych gadżetów do mielenia, siekania i wyciskania, pojemników do przechowywania żywności czy stylowych ściereczek kuchennych. Wszystko po to, by kuchenna krzątanina przyniosła nam jak najwięcej radości.

źródło i zdjęcia: Tchibo