Miejsca do pracy w kuchni nigdy nie jest za wiele. Nowa linia stalowych zlewozmywaków TEKA Zenit z akcesoriami pozwala maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. I w dodatku dostaniemy gwarancję na 75 lat!

W kuchni każdy sposób, by lepiej zagospodarować blaty i zyskać dodatkową powierzchnię do krojenia lub odkładania składników, jest cenny. Projektanci firmy TEKA stworzyli linię zlewozmywaków TEKA Zenit z akcesoriami, które pozwolą efektywniej wykorzystać przestrzeń wokół nich. Dopasowane do zlewozmywaka wkład sitowy, bambusowa deska do krojenia i praktyczny zestaw pojemników ceramicznych stworzą nam więcej miejsca do prac kuchennych.

Jednak i same zlewozmywaki Zenit zwracają uwagę designem, który przywodzi na myśl profesjonalne kuchnie. Proste linie i kwadratowy odpływ z dekoracyjną nakładką ze stali nierdzewnej nadają zlewom nowoczesny, nawet nieco laboratoryjny styl. To skojarzenie potęguje wysokiej jakości materiał, z którego je wykonano - stal szlachetna. Producent daje na nią aż 75 lat gwarancji!

Linia Zenit to 3 wersje zlewozmywaka:

  • 1,5 komorowy z ociekaczem (wym. 100 x 52 x 20 cm, cena 1499 zł),
  • 1-komorowy z ociekaczem (wym. 86 x 52 x 20 cm, cena 999 zł),
  • 1-komorowy bez ociekacza (wym. 60 x 52 x 20 cm, cena 999 zł.

Akcesoria do zlewozmywaków Zenit:

  • wkład sitowy do płukania i odsączania warzyw i owoców (wym. 42 x 20 x 7,4 cm, cena 189 zł),
  • bambusowa deska do krojenia do ustawienia bezpośrednio nad komorą zlewozmywaka (wym. 42 x 20,1 cm, cena: 129 zł),
  • zestaw 3 pojemników ceramicznych z pokrywkami silikonowymi i bambusową tacą, którą można stabilnie ustawić nad komorą zlewozmywaka, pojemników można używać w piekarniku, kuchence mikrofalowej oraz zamrażarce, cena 699 zł,
  • dozownik na płyn do naczyń montowany w rancie zlewozmywaka pozwala zaoszczędzić miejsce na blacie i podnosi estetykę strefy zmywania, pojemność 350 ml, cena: 99 zł.

źródło i zdjecia: TEKA