Jak często, kupując coś do domu, jesteście przekonani, że rzecz ta będzie służyć Wam, a może nawet Waszym dzieciom, przez dziesięciolecia? Kupując zlewozmywaki Pyramis możecie mieć taką pewność, bo producent daje na granitowe gwarancję 30 lat, a na stalowe - nawet 100 lat!

Od 1 stycznia 2017 roku Grecki producent zlewozmywaków Pyramis wydłużył gwarancję na swoje produkty. Od tej pory ręczy za niezawodność zlewozmywaków stalowych do 100 lat, a granitowe - do 30 lat.

- W Pyramis jakość zlewozmywaków stawiamy na pierwszym miejscu. Wydłużając okres gwarancji, informujemy konsumentów, że mogą w pełni zaufać naszym produktom - zapewnia Jerzy Cichowski, Prezes Zarządu Pyramis Polska.

Produkowane w Grecji zlewozmywaki stalowe Pyramis wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej AISI 304 (18/10) - trwałej, odpornej na zanieczyszczenia, środki chemiczne, wysoką temperaturę, korozję a nawet sól morską. Każdy zlewozmywak stalowy Pyramis ma ułatwiająca i przyspieszającą montaż poliuretanową uszczelkę oraz matę bitumiczną wyciszającą dźwięk uderzającej o dno zlewozmywaka wody. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki stalowe Pyramis wynosi 100 lat.

Pyramis - 30 lat gwarancji na zlewozmywaki granitoweZlewozmywaki granitowe Pyramis produkuje w kilku krajach Europy. Dzięki wysokiej jakości kompozytowi są odporne na zarysowania oraz niskie i wysokie temperatury (do 280°C). Nie powstaje na nich osad ani plamy i są łatwe w konserwacji. Od 1 stycznia br. okres gwarancji na zlewozmywaki granitowe Pyramis wynosi 30 lat.

Zlewozmywaki Pyramis można kupić w studiach kuchennych, salonach Black Red White (BRW), salonach Agata, a także sklepach Leroy Merlin oraz w dobrych sklepach z wyposażeniem łazienek.

źródło i zdjęcia: Pyramis