Dwie nowatorskie technologie: innowacyjny lateks Pulse i ekologiczna pianki Plantpur, sprawiają, że materac Pulse Fantasy marki Janpol jest idealny dla alergików. Właściwości antyalergiczne idą w nim w parze z maksimum wygody. To prawdziwa perła wśród średnio twardych materacy.

Najnowsza propozycja firmy Janpol to materace z lateksowym wypełnieniem wyprodukowanym w nowoczesnej, ekologicznej technologii Sonocore. Opatentowany lateks Pulse jest niezwykle elastyczny i sprężysty, a przy tym odporny na deformacje. Dodatkową jego zaletą jest struktura, która nie pozwala na zaleganie kurzu i rozwój pleśni wewnątrz materaca. Lateks Pulse zachowuje antyalergiczne właściwości przez cały czas użytkowania.

Jednym z materacy z linii Pulse jest dwustronny, wysoki na 22 cm Pulse Fantasy. Jego trzon to ekologiczna pianka Plantur, której skład to w prawie 50% naturalne oleje roślinne. Podobnie jak warstwa lateksowa, nie dopuszcza do gromadzenia się wewnątrz materaca pleśni, roztoczy i kurzu. Delikatnie otula ciało, bo dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn. Dzięki temu materac niweluje uciski i zapewnia idealne podparcie kręgosłupa, co jest podstawą odprężającego wypoczynku. Lateks Pulse zapewnia także świetną cyrkulację powietrza, dystrybucję wilgoci i temperatury.

Materac Pulse Fantasy jest doskonały dla osób wrażliwych na alergeny i kurz. Pozwala zapomnieć o alergii i cieszyć się spokojnym, głębokim snem.

Materac Pulse Fantasy - wymiary i ceny:

  • wymiary:
    długość 200 cm lub 190 cm,
    szerokość od 80 cm do 200 cm (8 wariantów).
  • cena od 1703 do 4033 zł jest uzależniona od rozmiaru materaca.

źródło i zdjęcia: Janpol