Nową kolekcję mebli MARACANA stworzono z myślą o aranżacji łazienki w kolorze śnieżnej bieli przełamanej kontrastującym detalem. Elegancka prostota formy i srebrny akcent sprawią, że wnętrze zyska harmonię i spójność.

Linia mebli MARACANA jest odpowiedzią na najnowsze trendy w zakresie wystroju łazienki. Dzięki dostępności w kilku wariantach, szafki podumywalkowe z szufladami można dopasować zarówno do owalnych mis, jak i prostopadłościennych umywalek nablatowych różnych rozmiarów. Linię uzupełniają dwie szafki wiszące – kompaktowa, dopasowana kompozycyjnie do modelu podumywalkowego oraz wysoka na 170 cm. Wszystkie elementy linii MARACANA łączy styl oparty na zestawieniu śnieżnej bieli z dyskretną elegancją prostego, srebrnego zdobienia, przebiegającego przez całą długość frontów. 

Kolekcja wyróżnia się także pod względem funkcjonalnym. Optymalna głębokość szafek zapewnia wygodę przechowywania akcesoriów łazienkowych, a przemyślana konstrukcja – sprawny montaż i trwałość. Uzupełnieniem oferty są umywalki nablatowe, dopasowane do nowej kolekcji mebli MARACANA. Zakup zestawu elementów z proponowanej oferty pozwala zaaranżować każdą przestrzeń oraz nadać jej wytworność i elegancję.

Kolekcja MARACANA obejmuje:

• Szafkę podumywalkową MARACANA 50, stworzoną z myślą o umywalkach ORNE 50 (cena brutto: 714 zł)

• Szafkę podumywalkową MARACANA 60, stworzoną z myślą o umywalkach ORNE  60 i MARICA 60 (cena brutto: 732 zł) oraz dodatkową, optymalnie dopasowaną do modelu ELVA 57 (cena brutto: 788 zł)

• Szafkę wysoką MARACANA (cena brutto: 775 zł)

• Szafkę wiszącą MARACANA (cena brutto: 431 zł)