Dnia 24 i 25 listopada w Poznaniu odbędzie się pierwsza edycja targów designu i rzemiosła Design & Craft Market. Stary Browar, miejsce od zawsze skupiające najnowsze trendy w modzie i designie, będzie gościć wystawców reprezentujących to, co najciekawsze we współczesnym projektowaniu użytkowym.

Design & Craft Market to wielka gratka dla wszystkich miłośników pięknych, nietuzinkowych przedmiotów: designerskich mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz, oświetlenia, dekoracji, ceramiki. Manufakturowe wyroby, najwyższa jakość i najciekawsze marki z Polski i zagranicy - zapowiada się prawdziwe wydarzenie!

Design & Craft Market pod patronatem Prezydenta!

Rangę wydarzenia podkreśla Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania. Mecenat prezydenta Jacka Jaśkowiaka to wielkie wyróżnienie i podkreślenie, jak bardzo nasze miasto stawia na promocję designu i rzemiosła. Poznań umie docenić najwyższą jakość, a Poznaniacy zasługują na najlepsze.

Najlepsi z Polski na Design & Craft Market

Zdecydowanie warto będzie odwiedzić Design & Craft Market! To jedyna taka okazja, by w jednym miejscu móc poznać i kupić produkty od najgorętszych polskich młodych marek, które obecnie wyznaczają nowe trendy, także w odniesieniu do jakości. Wśród wystawców targów znajdą się zdobywcy licznych wyróżnień polskich oraz międzynarodowych, marki zarówno uznane, jak i nowe, z Polski i zagranicy. Każdy, kto interesuje się designem, ceni manufakturowe, unikalne produkty lub po prostu lubi pięknie przedmioty i najwyższą jakość znajdzie tu coś dla siebie. Szczególnie usatysfakcjonowani będą Ci odwiedzający, którzy stawiają na polskie marki. Ich reprezentacja będzie na targach wyjątkowo liczna i silna!

Inspiracje, warsztaty i...świąteczne prezenty na Design & Craft Market!

Design & Craft Market, który odbędzie się w ostatni weekend listopada z niedzielą handlową, będzie doskonałą okazją do zakupu oryginalnego, designerskiego prezentu gwiazdkowego, dla kogoś bliskiego lub po prostu dla siebie. Na odwiedzających targów czeka też ogrom inspiracji, począwszy od wnętrzarskich pomysłów na urządzenie i wykończenie domu po warsztaty, prowadzone przez profesjonalistów pasjonujących się światem designu i rzemiosła, w tym także warsztaty dla dzieci, w szczególności te z pochodzącą z Polski Justyną Zubrycką, producentką podbijających Europę designerskich lalek Vai Kai komunikujących się ze sobą za pomocą Blootooth’a.

Z fanów pięknych przedmiotów z pewnością zainteresują również warsztaty przedstawicieli poznańskiej Manufaktury Kury Domowej, rodzinna manufaktura produkująca niezwykłe przedmioty z kartonu, tektury oraz papieru ekologicznego. Będzie się można zainspirować i nauczyć nowych technik tworzenia pięknych dekoracji świątecznych, renowacji unikatowych mebli, a nawet tkactwa.

Partnerzy wydarzenia

Sellektor.com, Synteza sp. z o.o., Ridex, Przedsiębiorstwo farmaceutyczne „Ziołolek”, Hotel Lechicka, VaiKai, Simplicity, Szkółka Byczkowscy - producent drzew i krzewów ozdobnych z Kostrzyna Wielkopolskiego, KTURA ARCHITEKCI, Folwark Edwardowo

Partnerzy medialni

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania, Magazyn Freshmag, Miasto Poznań, Radio Poznań WTK, Magazyn Czas na Wnętrze, Magazyn Poznański Prestiż, Portal turystyczny Poznan In your Pocket, Radio Afera

Wydarzenie dostępne także na facebooku.