My Honey Home - Salon Wnętrz w Bielsku-Białej, ul. ks. St. Stojałowskiego 31 powiększa w listopadzie ekspozycję o kolejno piętro, gdzie swoje meble, lampy, dywany i dekoracje w formie gotowych aranżacji zaprezentuje znana i ceniona w świecie designu wnętrz holenderska marka Eichholtz.

Będzie to trzeci w Polsce, po Warszawie i Szczecinie oraz jedyny na Śląsku flagowy showroom tego producenta pełen ciekawych inspiracji i propozycji. Kolekcje Eichholtz odzwierciedlają najnowsze światowe trendy w designie, zachwycają zarówno zwolenników klasyki jak i nowoczesnych form, szlachetnych detali a przede wszystkim tworzą wyjątkowy, pełen elegancji i nastroju charakter we wnętrzu. Aranżacje salonu powstały we współpracy Dyrektor Kreatywnej My Honey Home Beaty Wojciechowskiej-Hańderek oraz głównego stylisty marki Eichholtz Floriana Roozena.

O salonie My Honey Home

Salon Wnętrz My Honey Home to salon wyjątkowych wnętrz. Tutaj spotykają się najnowsze trendy z zawsze aktualną klasyką, modne wzory i kolory z pięknymi pastelami i ponadczasowym black & white, miękkie welury znajdują swoje odbicie w świetle eleganckich luster a nowojorski look przeplata się z klimatem Hamptons, Modern Classic i francuskim szykiem. W tle, niejako dla uzupełnienia przyjemności, kameralne bistro witające Klientów My Honey Home i Gości aromatem wybornej kawy i domowego ciasta.

W My Honey Home naprawdę wygodnie i przyjemnie można się urządzić:) W przenośni i dosłownie. Przy filiżance pysznej kawy można skorzystać z usług architekta czy dekoratora, doradzić się w sprawie wyboru tapet, dekoracji czy kolorów do aranżacji konkretnego wnętrza. Warty podkreślenia jest także fakt, że w ofercie salonu są także usługi towarzyszące: wykonanie projektu, dekoracji okien, szycie poduch, pledów pod konkretny projekt, sygnowanych np. inicjałami właścicieli lub w inny sposób zindywidualizowane a także wykonanie mebli pod konkretny projekt.