Po raz drugi marka FutuBeton - producent betonowych posadzek dekoracyjnych wraz z Partnerami markami Zięta Prozessdesign oraz BoConcept ogłosiła konkurs na najlepszy projekt. Przedsięwzięcie skierowane jest do profesjonalistów zajmujących się zawodowo projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych oraz studentów wydziałów architektury oraz kierunków artystycznych.

Zadanie w konkursie "Beton we wnętrzu"

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych koncepcji wnętrz mieszkalnych lub obiektów publicznych z wykorzystaniem produktów marek FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept w projektowanych wnętrzach. Bogaty asortyment marek stwarza ku temu wyjątkowe możliwości, a wyzwanie jest tym ciekawsze, że projekt dotyczy zarówno wnętrz mieszkalnych jak też publicznych. Jurorzy poszukują takich sposobów zastosowania betonu marki FutuBeton, które będą nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale też oryginalną, autorską wizją. Produkty z oferty Partnerów dodatkowo nadadzą wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody i promocyjne wsparcie.

Zadaniem uczestników konkursu jest zatem opracowanie projektu wnętrza mieszkalnego lub obiektu użyteczności publicznej. W pracy konkursowej należy wykorzystać produkty z oferty marek: FutuBeton, Zięta Prozessdesign oraz BoConcept.

Nagrody w konkursie "Beton we wnętrzu"

Nagroda główna

Zdobywca nagrody głównej otrzyma wybrany produkt wraz z usługą do wykonania podłogi oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo zostanie nagrodzony produktami od Zieta Prozessdesign: Pin setem (3 wieszaki okrągłe) oraz stołkiem Plopp standard w kolorze czarnym lub białym. Partner BoConcept nagrodzi zwycięzcę voucherem o wartości 1000 zł. Do nagrody głównej dołączona jest również roczna promocja na portalu Graffus.

Wyróżnienia

Dwie wyróżnione prace otrzymają:

  • I wyróżnienie - choinka z czarnej stali lakierowanej z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept;
  • II wyróżnienie - zestaw HOT HEART serce/wieszak do wypiekania z kolekcji Zieta Prozessdesign + voucher wartości 500 zł od BoConcept.

NAGRODA DODATKOWA: Praca wskazana przez portal Graffus - otrzyma 6 miesięczną reklamę banerową.

Terminy i sprawy organizacyjne

Konkurs "Beton we wnętrzu" ruszył 7. października i potrwa do 03.01.2020 roku. Do tego czasu kandydaci mogą zgłaszać swoje prace konkursowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 17.01.2020 roku.

Więcej informacji na stronie konkursowej: www.futubeton.pl/BETONweWnetrzu2019