Ciesząca się rosnącym zaufaniem klientów polska marka Kernau wprowadza do swojej oferty w tym roku wiele nowości, dzięki którym wyposażysz swoją kuchnię w designerski sprzęt dobrej jakości. Poznaj najświeższą ofertę urządzeń marki Kernau.

Modny w ostatnim czasie we wnętrzarskim świecie miedziany kolor to już nie tylko dodatki i małe dekoracyjne elementy. W nowościach produktowych Kernau znajdziemy zlew KSS U 61 1B SS Copper i baterię KWT 27 Copper w tym pięknym ciepłym kolorze, który nada niebanalnego charakteru Twojej kuchni.

Oprócz linii Copper marka wprowadziła również linię Gun Metal. Obie linie zlewów i baterii są pokryte powłoką PVD, która ceniona jest ze względu na głęboki i nasycony kolor. Jest także odporna na uszkodzenia i cechuje się właściwościami hipoalergicznymi. Linia Gun Metal szczególnie dobrze sprawdzi się w nowoczesnym lub industrialnym wnętrzu.

W poszerzającym się asortymencie lidera na rynku okapów nie mogło zabraknąć zaawansowanych technologicznie stylowych okapów. Mamy tutaj dwie szczególnie godne uwagi nowości - okap kominowy, który wyróżnia się otwieraną szybą z przodu. Szyba otwiera się przy włączaniu urządzenia, by odsłonić powierzchnię zasysającą opary KCH 5690 B Automatic. Drugą ciekawą propozycją jest okap, który oprócz klasycznego oświetlenia posiada również dekoracyjne podświetlenie w czterech różnych kolorach. Z jego pomocą stworzysz unikalny klimat w swojej kuchni.

Specjalnie na potrzeby małej kuchni,w której nie ma miejsca na okap przyścienny marka wprowadza okap przeznaczony do zabudowy w szafce kuchennej KBH 2090 W Glass. W całości wykonany ze szkła z innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest panel LED. Panel powoduje, że światło jest równomiernie rozproszone, przypominając naturalne oświetlenie.

W czasach, gdy potrzeba troski o ekologię staje się oczywista, a nasza świadomość ekologiczna rośnie, musimy myśleć o środowisku dokonując codziennych wyborów. W odpowiedzi na tę potrzebę marka oferuje takie urządzenia, które są energooszczędne, a więc zużywają niewiele energii elektrycznej, czy wody.

Myśląc również o ograniczeniu konsumpcjonizmu, marka Kernau oferuje długą gwarancję producencką, dzięki której nie będziemy się musieli martwić o sprawność naszego sprzętu kuchennego przez lata i nie będziemy przyczyniali się do powiększania stert odpadów.

Wśród nowinek przygotowanych przez markę znajdziemy takie, które z całą pewnością można uznać za odpowiedzialny zakup, na przykład płyty grzewcze. Na szczególną uwagę zasługuje najnowsza płyta indukcyjna KIH 7634-6B. Mamy tutaj aż 6 pól, w dodatku bez problemu można postawić na niej duże naczynie, a płyta automatycznie połączy pola, na których naczynie zostało ustawione.

Pola grzejne uruchamiają się tylko wtedy, gdy znajduje się na nich odpowiednie naczynie i zużywają absolutne minimum energii, potrzebnej do przygotowania potrawy. Płyta, poza funkcjonalnością, wyróżnia się także stylowym wyglądem i powłoką, dzięki której nie widać jej elementów konstrukcyjnych.

Więcej informacji na: www.kernau.com