Trendy wnętrzarskie przychodzą i odchodzą, co raz mocniej wzmacniając siłę tego co ponadczasowe. W swojej najnowszej kampanii marka PAP DECO inspiruje do wykorzystywania materiałów naturalnych w aranżacjach wnętrz, pokazując jak niewiele potrzeba do stworzenia jakościowej kompozycji cieszącej oko na lata.

Uchwyty meblowe Alim, Anin, Karo //ModernCollection (mosiądz 100%)

Dlaczego warto wybierać materiały naturalne? Materiały naturalne przybliżają nas do natury, która od kilku lat wzmacnia swoją pozycję we wnętrzach, dając domownikom spokój i ukojenie.

Uchwyty meblowe SeaStar, Shell // OrganicCollection (mosiądz 100%)

Co więcej, umieszczenie kamieni naturalnych czy wysokiej jakości drewna na podłogach, ścianach czy też co raz częściej w zabudowach kuchennych, daje poczucie wysokiego standardu połączonego z trwałością.

Uchwyty meblowe Coral // OrganicCollection (mosiądz 100%)

Materiały naturalne takie jak chociażby mosiądz, dodatkowo starzeją się, nie tracąc przy tym na wartości. Żółknięcie mosiężnych elementów oraz powstające na nich z biegiem czasu wzory będące efektem użytkowania, wydobywają ich naturalny charakter, tworzący historię.

Uchwyty meblowe Twig, Stone // OrganicCollection (mosiądz 100%)

W dobie chaosu nowopowstających produktów i rozwiązań, jednym z najważniejszych czynników skłaniających do wyboru materiałów naturalnych we wnętrzach, wydaje się być jednak ich ponadczasowość oraz możliwość aranżacji w dowolnym stylu.

Uchwyty meblowe GlassCube // ModernCollection (mosiądz 100%)

Wybór kamienia, drewna czy metali naturalnych to inwestycja w przyszłość, która przy odrobinie zaangażowania ze strony użytkowników może nabierać wartości z dnia na dzień.

Więcej informacji na: www.papdeco.com