Polska marka Deante od kilku lat daje się poznać jako prekursor ciekawych rozwiązań stylistycznych będących efektem współpracy z polskimi projektantami. W tym roku, z okazji 30-lecia istnienia firmy, zaprezentowała kolejną kolekcję wyposażenia łazienki, która idealnie wpasowuje się w bieżące trendy.

Kolekcja armatury Temisto łączy styl z nowoczesną technologią. Baterie i deszczownie z tej serii nawiązują do klimatu retro, przykuwają uwagę stylizowanymi pokrętłami, a jednocześnie chlubią się bardzo nowoczesną technologią pokrycia. Idealny sposób na spotkanie przeszłości z przyszłością!

W kolekcji mamy do wyboru trzy wersje kolorystyczne: klasyczny, srebrzysty chrom, luksusowy mosiądz i matową czerń. Każde z tych wykończeń daje inny efekt stylistyczny.

Chromowane powierzchnie odbijają światło, powiększając optycznie łazienkę. W odważniejszych aranżacjach odnajdzie się złocista barwa mosiądzu, pozwalając na realizację nawet bardzo luksusowych projektów. Matowa czerń z kolei pozwala stworzyć łazienkę wyrazistą, nawiązującą do stylu loftowego.

Każda seria kolorystyczna składa się z sześciu baterii i dwóch deszczowni - w tym jednej przeznaczonej do montażu nad wanną. Warto zauważyć, że poszczególne elementy armatury są dopracowywane ręcznie, a trwała powłoka została naniesiona w procesie electroplatingu, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała.

Kolekcję Temisto zaprojektował dla Deante Michał Łój, absolwent Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W przeszłości oddany branży zbrojeniowej i automotive, obecnie swoje fascynacje high-tech i futuryzmem przenosi na grunt branży wnętrzarskiej i produktów codziennego użytku.

Całą kolekcję można zobaczyć na: www.deante.pl/pl/temisto