Firma Fiskars każdego dnia pozostaje wierna stuleciom dumy, pasji i doskonałego wzornictwa. Wie co jest ważne dla osób, które spędzają czas w kuchni. Z myślą o prawdziwych koneserach sztuki kulinarnej wprowadziła nową kolekcje patelni i garnków Hard Face.

Co jest dla nas ważne?

W obecnych czasach panujący trend Slow Food zachęca coraz więcej osób do gotowania w domu, do przygotowywania rodzinnych spotkań przy stole czy organizowania wspólnego gotowania z przyjaciółmi.

Sztuka kulinarna jest tematem bardzo szerokim. Każdy kucharz, niezależnie czy światowej sławy, czy jedynie zacisza domowego wie, że najpierw jemy oczami, a zaraz potem oczekujemy eksplozji fantastycznego smaku. Dlatego w naszych kuchniach liczą się nie tylko smaki, ale i doznania estetyczne. Szukając najwyższej jakości produktów oferujemy również najwyższy design.

Nowa linia Hard Face - Twój codzienny bohater gotowania

Z myślą o prawdziwych koneserach sztuki kulinarnej firma Fiskars zaprojektowała garnki i patelnie Hard Face. Produkty te swoją wyjątkowość zawdzięczają połączeniu funkcjonalności z nowoczesnym wzornictwem.

Naczynia wykonane są z aluminium, od wewnątrz pokryte są specjalną, nieprzywieralną, nową powłoką Hardtec Superior+, która jest jeszcze bardziej odporna na zarysowania i ścieranie.

Patelnie z linii Hard Face posiadają wyjątkowo grube i energooszczędne dno, które dzięki zastosowanym materiałom rozgrzewają się o 50% szybciej. W ten sposób oszczędzamy nawet 30% normalnie zużywanej energii. Takie naczynia posłużą nam przez długie lata.

Technologia Optiheat

Warto pamiętać, że przegrzanie patelni - czyli rozgrzanie jej do temperatury powyżej 230 stopni - osłabia ją, skracając czas w jakim będzie nam dobrze służyć.

Specjalna technologia Optiheat zabezpiecza patelnię używaną na płycie indukcyjnej właśnie przed jej przegrzaniem - dodatkowa płytka umieszczona w dnie blokuje procesy magnetyczne, gdy temperatura przekroczy 230 stopni. Patelnie dostępne są w trzech wielkościach.

Cała gama produktów Hard Face to wiele dodatkowych rozwiązań, ułatwiających pracę w kuchni. Minimalistyczny design garnków i patelni uzupełniają szklane pokrywki wykończone odpornym na temperatury silikonowym brzegiem. Dodatkowo pokrywka posiada dwie funkcje wylewania i system kontroli pary oraz bakelitowe rączki, które nie nagrzewają się.

Gama produktów jest też wyjątkowo szeroka, znajdziemy tu nie tylko rondel czy garnki, ale również patelnie: od 20 cm aż do 30 cm średnicy, patelnię do placków czy naleśników oraz Wok.

Nowa linia Harde Face Steel

Każdy powinien mieć możliwość wyboru i dla tego proponujemy również linię Hard Face Steel, czyli linię wykonaną ze stali nierdzewnej. Szczotkowana stal jest niezwykle elegancka, więc jeśli wolimy lekki błysk zamiast czarnego matu warto zdecydować się na tę wersję serii Hard Face.

Fiskars sprawia, że każdy moment w kuchni jest prawdziwą przyjemnością.

Więcej informacji na: www.fiskars.pl