Współczesne łazienki wyróżniają się komfortem, minimalizmem formy i subtelną elegancją. W uzyskaniu takiego wrażenia istotną rolę gra strefa natrysku z nowoczesnym brodzikiem. Rozwiązaniem prysznicowym, które wpływa na komfort użytkowników, a jednocześnie zapewnia najwyższy poziom higieny jest nowa seria brodzików Geberit Sestra, przeznaczona do natrysków bezbrodzikowych z płaskim dnem lub do montażu bezpośrednio na posadzce.

Nowe produkty z serii Geberit Sestra są płaskie i wyjątkowo eleganckie. Zostały wykonane z solidnego i odpornego na uszkodzenia materiału mineralnego i żywicy syntetycznej, dzięki czemu ich antypoślizgowa powierzchnia o strukturze łupka jest zawsze ciepła i przyjemna w dotyku. Brodziki są dostępne w kolorze białym, kamienno-szarym i grafitowym oraz w rozmiarach zapewniających wszelkie możliwe opcje łączenia. Możemy wybierać spośród 3 wersji kolorystycznych i 9 wariantów rozmiarowych, w szerokości 80 lub 90 cm i o różnych długościach w przedziale od 90 do 160 cm.

Prawie niewidoczny brodzik prysznicowy Geberit Sestra nie wymaga zrywania płytek podłogowych, a jego montaż jest dużo prostszy, niż odpływu ukrytego w podłodze. Można go całkowicie lub częściowo wpuścić w posadzkę.

Dyskretny, wydłużony korek spustowy idealnie wpasowuje się w kanał odpływowy, co zapewnia większą wydajność. Subtelne kontury na powierzchni brodzika sprawiają, że Sestra idealnie imituje naturalny kamień i zabezpiecza przed poślizgnięciem się pod prysznicem. Odpowiada za to solidny, odporny na uszkodzenia materiał, z jakiego go wykonano: przyjemnie ciepła w dotyku mieszanka mineralnego proszku i syntetycznej żywicy.

Ta nowa linia brodzików Geberit jest dostosowana również do zabudowy przeznaczonej dla osób z niepełnosprawnością. Produkt wyróżnia także niezwykła łatwość w utrzymaniu czystości za sprawą wyjmowanego koszyczka, który można szybko oczyścić, a sama tafla jest bezproblemowa w zakresie codziennej pielęgnacji. A ponadczasowe i wysoce funkcjonalne wzornictwo Geberit sprawi, że Twój łazienka nabierze nowego znaczenia.

Więcej informacji na: www.geberit.pl