W jaki sposób zaaranżować przestrzeń dla dziecka, aby była przytulna i funkcjonalna oraz stymulowała jego rozwój na każdym etapie życia? Dlaczego odpowiedni dobór mebli jest szczególnie ważny dla bezpieczeństwa malucha? Jakie są niezbędne elementy wystroju w pokoju niemowlaka, a jakie w pokoju ucznia? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas kolejnego bezpłatnego webinaru OKK! design z udziałem WZ STUDIO.

Najbliższe spotkanie z cyklu OKK! design zaplanowano na piątek 26 lutego 2021 roku na godzinę 12.00. Gośćmi spotkania będą architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart z warszawskiej pracowni projektowania wnętrz WZ STUDIO. Partnerami spotkania są marki Barlinek oraz Kontakt-Simon.  

W trakcie rozmowy uczestnicy spotkania poszukiwać będą odpowiedzi na następujące pytania:

• Jak zaprojektować pokój dziecięcy, aby w przyszłości wystarczyła metamorfoza a nie remont?

• Niezbędne elementy w pokoju niemowlaka i w pokoju ucznia.

• Odpowiednia kolorystyka do pokoju dziecka.

• Bezpieczne meble w pokoju malucha. Zabezpieczenia, odpowiednia forma mebli.

• Dekoracyjne elementy stymulujące rozwój dziecka.

Gośćmi specjalnymi webinaru będzie pracownia projektowania wnętrz WZ STUDIO, którą reprezentują architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart. W trakcie spotkania online architektki przedstawią wybrane projekty z portfolio WZ STUDIO i na ich przykładzie opowiedzą o tym, jak stworzyć pokój dziecka, który będzie połączeniem funkcjonalności i przytulności, a także stanie się azylem młodego człowieka.

Architektki zdradzą tajniki projektowania pomieszczeń dziecięcych, skupiając się na niezbędnych elementach wystroju wnętrza, odpowiedniej kolorystyce a także odpowiednich meblach i zabezpieczeniach, które mają zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Architektki Ada Skwira i Małgorzata Liebhart to absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracownia WZ STUDIO działa na rynku od 2014 roku, ma za sobą lata doświadczeń i dziesiątki zrealizowanych projektów. Architektki kierują się zasadą, że sztuka mądrego wyboru musi się opierać na dbałości o każdy detal, a najlepsze rozwiązania to takie, które umożliwiły osiągnięcie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Projektują mieszkania, domy, biura oraz przestrzenie komercyjne. Często goszczą w programach telewizyjnych, gdzie występują w roli ekspertów z dziedziny architektury wnętrz.

Partnerem spotkania jest marka Barlinek, wiodący producent warstwowych podłóg drewnianych, z ramienia której wystąpi Jacek Kula. Drugim partnerem webinaru jest Kontakt-Simon, od 100 lat produkujący osprzęt elektroinstalacyjny oraz systemy rozprowadzania energii elektrycznej. Przedstawiciel marki, Marcin Oleszczuk, przedstawi wybrane i sprawdzone rozwiązania oraz opowie o tym, dlaczego gniazdka elektryczne mogą stać się dekoracją pomieszczenia.

Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się online w dniu 26 lutego 2021 r. o godz. 12.00, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/rld8q

Wydarzenie online dostępne jest również na fanpage’u OKK! design.

Partnerzy spotkania: Barlinek oraz Kontakt-Simon Patroni webinarów OKK! design: Czas na Wnętrze, Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze,  MAGAZIF.com, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl Organizator: OKK! PR.

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 - powitanie gości i widzów

12.05 - Z Podłogą Barlinka - zdrowo i bezpiecznie (Jacek Kula, Barlinek)

12.25 - Co jeszcze może stać się funkcjonalną dekoracją pokoi dziecięcych? Czy gniazdka elektryczne mogą stać się biżuterią pomieszczenia? (Marcin Oleszczuk, KONTAKT-SIMON)

12.45 - Jak zaprojektować pokój dziecięcy? (arch. Ada Skwira i arch. Małgorzata Liebhart, WZ STUDIO)

13.25 - pytania widzów do WZ STUDIO