Po burzliwych dyskusjach i naradach redakcja magazynu Czas na Wnętrze wraz z luksusową marką okapów zakończyła obrady konkursu "Dobry wybór - polecam okap Elica!". Oto pełna lista zwycięzców.

Zadanie konkursowe polegało na napisaniu w 20 słowach odpowiedzi na pytanie, dlaczego polecasz okapy marki Elica. Odpowiedź na pytanie konkursowe należało umieścić pod dedykowanym postem na kanałach social media magazynu Czas na Wnętrze (Facebook oraz Instagram @czasnawnetrze), w wiadomościach prywatnych kanałów SoMe lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres konkurselica@czasnawnetrze.pl.

Zainteresowanie konkursem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy ponad sto zgłoszeń, z czego jury wyszczególniło 50 zwycięzców. Nagroda główna w postaci okapu naściennego Aplomb trafia do Pani Natalii Chrobok (komentarz nr 27.). Pozostałe wybrane zgłoszenia otrzymują nagrody pocieszenia - butelki filtrujące wodę Brita 2.

Wszystkich laureatów prosimy o wysłanie swoich danych teleadresowych na adres konkurselica@czasnawnetrze.pl.

Pełna lista zwycięzców konkursu Elica

Komentarze zamieszczone pod postem na Facebooku:

1. Kasia Lemonka: Nie trzeba dużo pisać. Piękno, funkcjonalność ,estetyka i łatwość w utrzymaniu czystości-to cechy marki Elica. Nie potrzeba nic już więcej.

2. Joanna Stec: Dzięki okapom Elica brzydki zapach znika. Obok okapów Elica nie przejdziesz obojętnie, one wzrok przyciągają i prostotą zachwycają.

3. Iwona Sztanka: Efektowne są i efektywne jest ich powietrza oczyszczanie. Prostota, estetyka, świetne wykonanie - z okapem Elica przyjemne staje się codzienne gotowanie.

4. Maciek Wójcik: Sercem domu jest kuchnia, a jedynym słusznym wyborem wśród okapów jest Elica. Elegancja i niepowtarzalność w każdym szczególe! Tylko Elica!

5. Aneta Majchrzak: Okapy marki Elica to niezwykły kunszt, wierność tradycji, pomysłowość, bezpretensjonalne, ponadczasowe piękno i prawdziwa uczta dla oczu.

6. Krystyna Jeziorska: Okap Elica - szyfr do designu i funkcjonalności kuchni godnego XXI wieku, pełnego pasji. 🙂

7. Aleksandra Podkowa: Okapy Elica są piękne w swojej prostocie, funkcjonalności, wydajności i ekskluzywności. Wkomponują się w każde wnętrze i dodadzą mu blasku.

8. Przemysław Marzol: Okap Elica i brzydki zapach z kuchni znika. Jego styl i design doda kuchni czar.

9. Mirosława Wawrzyniak: Urodę kuchni definiują detale - ELICA świetnie działa, nie starzeje się wcale, pasuje do każdego stylu, wnętrza...Po prostu: skutecznie upiększa!

10. Beata Bak: Funkcjonalność i prostota to okapu jest istota, zapach gotowania znika tylko z okapem elica, z elicą gotujesz oparów nie czujesz.

11. Domańska Mika Ewelina: Praktyczny, nowoczesny, skuteczny, elegancki, niezawodny, piękny, super jakości. Po prostu idealny do mojej nowej kuchni byłby doskonały.

12. Edyta Wiśniewska: Okapy Elica- oaza dla kucharza, jakość i elegancja damy w rytm cichej pracy pogromcy oparów niezawodnie co dnia.

13. Joanna Łuka: Okap Elica ma moja przyjaciółka, gdy tylko go zobaczyłam wiedziałam, że kupimy też taki: nowoczesny, piękny i niezawodny.

14. Monika Gonczar: Okapy ELICA stylem i prostotą zachwycają, o środowisko również dbają. Są komfortowe w użytkowaniu i z wszelkich oparów oczyszczaniu.

15. Arek Zieliński: Okap Elica - podróż od inspiracji po pełnię najnowszych niezawodnych technologii do satysfakcji z integrowania się luksusem.

16. Ania Mrozowska: Jakość, która stawia poprzeczkę wysoko, design, który cieszy oko. Inteligentne rozwiązania technologiczne, Elica działa efektywnie, czy wręcz magicznie.

17. Monika Zielińska: Postaw na nowoczesność, zasmakuj życia, rozbudź zmysły, sięgnij po marzenia i karm się pasją ukrytą za okapem Elica.

18. Beata Kaczmarczyk: Okap Elica -wybór wspaniały, cichy, skuteczny i bardzo trwały, łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu, niezastąpiony przy gotowaniu.

Wiadomości prywatne:

19. Justyna Bździuch: Wybrałam okap marki Elica, zachwyca każdego dizajnem, funkcjonalnością i skutecznością. Ja mam czysty, zdrowy i ekologiczny dom. Kupujesz i zyskujesz!

20. Jolanta Pasieka: Elica to szyk, elegancja i funkcjonalność, która dodaje kuchni spełnienia a nam zadowolenia.

21. Marta Nurczyńska: Minimalistyczny design, jakość i efektywność - to są moje preferencje, a okapy ELICA mają w tym zakresie najlepsze referencje!

22. Kamila Ignaczak: Elica w kuchni nieprzyjemne zapachy wyłapie. I masz dobre samopoczucie przy doskonałym okapie.

23. Iwona Sztanka: Efektowne są i efektywne jest ich powietrza oczyszczanie. Prostota, estetyka, świetne wykonanie - z okapem Elica przyjemne staje się codzienne gotowanie.

24. Piotr Bawoł: Przy projektowaniu wymarzonej kuchni tylko niezawodne okapy Elica, elegancja, styl, minimalizm połączone z nowoczesnym designem pasującym do każdej kuchni.

25. Marcin Zemła: Stylowe, eleganckie, niepowtarzalne, odbiegające od standardów. Dla ludzi ceniących nowoczesny design. Stworzone z pasją, miłością by zachwycić każdego.

26. jainz: Elica! Twoja radość nie znika! Czy gotujesz czy grillujesz pyszne danie przygotujesz. Wilgoci nie znamy, my wszystko pochłaniamy.

27. Natalia Chrobok: Polecam okapy ELICA ponieważ wyróżniają się:

E-leganckim wyglądem

L-icznymi innowacyjnymi rozwiązaniami

I-dealnym oświetleniem

C-ichą pracą

A-trakcyjną ceną

28. Natalia Skworcow: Okapy Elica są: Ekologiczne dzięki filtrom L(ł)adnie wykonane Intuicyjne w użyciu Ciche w działaniu Absolutnie fenomenalne;)

29. kajusia.o: Zachwycają designem i wydajnością - od pierwszego spojrzenia stały się moją miłością! Przypieczętowały ją wygoda i niespotykana, wywołująca efekt "WOW!", uroda!

30. kaja350: Nowoczesny Okap Elica swoim wyglądem i funkcjonalnością zachwyca! Ekspresowo oczyszcza w kuchni powietrze, inteligentny i elegancki, perfekcyjny w każdym centymetrze!

31. kazik350: Perfekcja w każdym calu zachwyca me lica, odkąd zobaczyłem okap Elica! Pochłania kuchenne zapachy automatycznie, w kuchni prezentuje się ślicznie!

32. Iwona Woźnikowska: Okap Elica polecam każdemu, komu marzy się piękny design, funkcjonalność i prostota w użytkowaniu. Z takim okapem gotowanie to przyjemność.

33. betibak38@gmail.com: Sterowanie elektronika to cechy okapu elica. Czterostopniowy zakres prędkości przekonał mnie do tej miłości. Oświetlenie ledowe Ja okap elica love.

34. Robert Roguszka: Uwielbiam skandynawski styl. Dopełnieniem tego jest okap Elica. Nowoczesny design idealnie harmonizuje się z resztą kuchni. Krok w XXI wiek.

35. Agnieszka Skowronek: Bo niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, z kuchni para znika, A zaklęcie: precz zapachy! wypowiada najlepszy czarodziej - Okap Elica!

36. Zdzisława Manka: Polecam okapy ELICA-ponieważ to MISTRZOWSKI WYBÓR. Elica wypełnia życiową przestrzeń LUKSUSEM,PIĘKNEM,KOMFORTEM,NOWOCZESNOŚCIĄ.ELICA- to CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ.

Komentarze zamieszczone pod postem na Instagramie:

37. @k_sapiezyna: Okapy Elica stylistykę kuchni uzupełniają, przydatne funkcje przy tym mają, filtry w zmywarce łatwo umyjesz, czas pracy ustawisz i żyjesz!

38. @tyldziaq: Za efektywność, której brak wielu, za cenę i oszczędność dla portfelu. 🔥 Za minimalistyczny design i jego piękno!

39. @yolasia2021: Okap Elica wyglądem zachwyca, cichy,skuteczny.🤫 Z niechcianymi zapachami waleczny.🤛 Pięknie w kuchni się komponuje, człowiek przy gotowaniu się relaksuje

40. @patt_fotografia: Kiedy para idzie w ruch nie ma co gdybać już. Inteligenta praca w tle i komfortowe użytkowanie to świetne wyzwanie!

41. @m_jankk: To przede wszystkim minimalizm i piękno, których tak teraz szukamy! Pięknie wtapiają się w kuchnię. Zdobią i zachwycają ❤️

42. @margaret082021: Okap marki Elica wygląda wspaniale, ergonomiczny układ sprawdza się doskonale! Oświetlenie ujawni każde detale, a okap pochłoni każdą parę!

43. @tata_ktory_czyta: Niezawodny design dodaje skuteczne wciąganie, mnoży estetykę i potęguje prostotę i równa się zadowolenie kucharza profesjonalisty i amatora.

44. @aleannklar: Okapy Elica są niezwykle eleganckie i wydajne. Mają nieoczywisty urok i czar, który sprawia, że codzienność jest prostsza i przyjemna.

45. @daria_wdowiak_bawol: Idealna kuchnia nie lada jest wyzwaniem, bo cieszymy się wspólnym gotowaniem. Dlatego wybór okapu Elica jest najlepszy, nawet dla laika.

46. @jacolszyderca: Gdy w twoich uszach gra Metallica, a na ścianie wisi okap Elica, w twojej kuchni nie będzie nigdy występowała grzybica.

47. @xxcaramell_: Kap, kap, płyną łzy, gdy Elica na ścianie nie pochłania pary! Okap naścienny Elica to nowoczesne i inteligentne urządzenie kuchenne.

48. @smaczniejem: Piękno tkwi w prostocie! Bardzo minimalistyczne, a zarazem wyjątkowe podejście do projektowania produktów i design dopracowany w każdym szczególe.

49. @ojle_: Okap Elica opiszę jednym słowem - ZACHWYT - najpierw go poczujesz (Ty),potem wywołasz (u innych w swojej kuchni).

50. @monika.kamila: Okap marki Elica polecam ze względu na jego prostotę! Funkcjonalność, wygoda, estetyka, innowacyjność... Brakuje słów by opisać go w całości.