Wnętrze: harmonia bieli, drewna i koloru szałwiowego

Wchodząc do środka, oczom ukazuje się otwarta przestrzeń parteru, gdzie zielona kuchnia łączy się z salonem, tworząc serce domu. Projektantka postawiła na ciepłą paletę kolorów, gdzie dominująca biel przełamana jest drewnianymi elementami oraz subtelnymi akcentami koloru szałwiowego. Ten spokojny kolor dodaje wnętrzu głębi, a zarazem energii i świeżości.

Schody - więcej niż łącznik między kondygnacjami

Eleganckie białe stalowe schody dywanowe, które prowadzą na piętro, są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią istotny element dekoracyjny. Ich lekka forma doskonale komponuje się z kolorami szałwiowym i zielonym, podkreślając nowoczesny i świeży charakter wnętrza.

Oaza spokoju: zielona łazienka na piętrze

Piętro domu to strefa prywatna, gdzie znajduje się zielona łazienka - prawdziwa oaza spokoju. Delikatne zielone płytki harmonizują z beżem i bielą, tworząc przestrzeń relaksu i odprężenia. Łazienka łączy w sobie elegancję i praktyczność, z dwiema umywalkami, prysznicem, wanną oraz ukrytą mini pralnią z piecem i bojlerem, wszystko zaprojektowane z dbałością o każdy detal.

Dom pełen życia i koloru

Mieszkańcy tego domu są zgodni – to nie tylko budynek, ale przestrzeń, która żyje razem z nimi, pełna życia i koloru szałwiowego. Każdy zakątek został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności, ale również o tym, aby stanowił tło dla rodzinnych wspomnień. To dom, który oddycha i zmienia się razem z potrzebami i życiem domowników.

W Krakowie powstało miejsce, które przyciąga swoim unikalnym designem i funkcjonalnością. Projekt Lumè Design Studio to dowód na to, że dom może być nie tylko miejscem zamieszkania, ale przestrzenią, która inspiruje i daje poczucie prawdziwego domowego ciepła. Zapraszamy do świata, gdzie biel, drewno i zielone akcenty tworzą harmonijną całość, idealną dla nowoczesnej rodziny 2+2.

Autor
Stumetrowy bliźniak dla rodziny 2+2! Pełno tu drewna, bieli i zieleni!
Adrianna Tarnowska
adrianna.tarnowska@czasnawnetrze.pl
Redaktorka, projektantka wnętrz, filolożka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia germańska. Redaktor prowadząca portalu czasnawnetrze.pl....