Wybierz to, co najlepsze

Ekspres Latticia OT ze względu na swoje rozmaite funkcje spodoba się zarówno amatorom intensywnych czarnych kaw, jak i miłośnikom delikatnych kaw mlecznych. Co ciekawe, Latticia OT to jeden z najwęższych, w pełni automatycznych ekspresów na świecie! Mimo mniejszych niż inne wymiarów, ekspres o szerokości zaledwie… 20 cm robi wielkie wrażenie i pozwoli Ci stać się prawdziwym, domowym baristą, bowiem posiada pełnowymiarowy pojemnik na wodę o pojemności 1,5 l oraz 250 g pojemnik na ziarna.

Pod jednym palcem

Stylowy design i zawsze perfekcyjna kawa w Twoim domu! To właśnie Latticia OT, która posiada nowy, zintegrowany system mleczny LATTEperfection. Daje on każdemu użytkownikowi gwarancję sukcesu przy każdej filiżance kawowego napoju, dokładnie takiego jak z ulubionej kawiarni! Jest to bardzo proste dzięki intuicyjnej obsłudze One-Touch oraz kolorowym przyciskom. Wystarczy wybrać swój ulubiony napar i… gotowe. Możemy też za pomocą pokrętła płynnie regulować ilości naszego ulubionego napoju - od 25 do 220 ml.

Dopasowane pod Twój gust

Pięć stopni zmielenia ziaren, trójstopniowa regulacja mocy kawy oraz możliwości nastawienia dowolnej ilości kawy czarnej lub białej pozwalają na całkowite zanurzenie się w głębi kawowych smaków.W ekspresie Latticia OT nowy sterownik pompy idealnie dobiera czas zaparzania kawy. Nowa tacka ociekowa ze stali nierdzewnej jest teraz wyposażona we wkładkę Anti-Scratch z wysokiej jakości tworzywa, która zapobiega zarysowaniom.

Jeszcze więcej doskonałości

Ekspres posiada także Tryb Double Cup oraz pojemnik na kawę ziarnistą XL i pojemnik na wodę zapewniają szczególnie wysoki poziom przyjemności picia kawy. W Latticia OT znajduje się również superszybki i wyjątkowo cichy stożkowy młynek o najwyższej jakości.

Warto jeszcze dodać, że ekspres wyposażono w nowy system Quick & Clean, dzięki któremu czyszczenie układu mlecznego odbywa się w bardzo łatwy i higieniczny sposób. W każdej chwili możemy zdemontować spieniacz i umyć go ręcznie.

Melitta® to symbol prestiżu

Potwierdzeniem jakości produktów Melitty jest przyznanie jej znaku jakości Plus X jako Najlepsza Marka 2022. Plus X Awards to największą na świecie nagrodą za innowacyjność w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Przyznawane są już od 18 lat przez międzynarodowy i niezależny panel sędziów z 80 branż.

Więcej informacji na: www.melitta.pl

 

Autor
Nowa energia na Nowy Rok z ekspresem Melitta®
Robert Pieńkowski
Dziennikarz, kucharz, archeolog, aktor, improwizator, animator. Był redaktorem w wielu prestiżowych magazynach jak Pani, Sukces, Elle Decoration, Gala, Maxim. Ma dwie...