4 strefy gotowania i zasysania

Brera tworzy dużą, wszechstronną i jednolitą powierzchnię do gotowania. 4 strefy gotowania i zasysania są połączone monochromatycznym szkłem, które oddzielone są jedynie wąskim rowkiem. Podczas pracy tylna klapa otwiera się automatycznie, aby pochłaniać opary powstające podczas gotowania i zamyka się ponownie po zakończeniu pracy.

9 poziomów gotowania

Urządzenie o klasie energetycznej A++ zostało wyposażone w mocny silnik bezszczotkowy, który zaskakuje niemal bezgłośną pracą. Posiada dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem, 9 poziomów gotowania + Booster oraz funkcję podwójnego mostkowania, oferuje maksymalną wszechstronność, gdy używane są garnki o różnych rozmiarach. Nowa funkcja gotowania - Keep Warm utrzymuje ciepło na stałym poziomie, aby serwować potrawy odpowiedniej temperaturze. Funkcja Chef umożliwia ustawienie różnych poziomów temperatury dla każdego obszaru gotowania.

System dostępny jest również w wersji filtrującej z wykorzystaniem filtra Carbon.Zeo. Dzięki zawartości węgla aktywnego i zeolitu skutecznie pochłania zapachy kuchenne i usuwa wilgotność. Filtr można założyć od góry, co gwarantuje łatwe i bezpieczne czyszczenie.

Nagrodzony Archiproducts Design Award w kategorii Kuchnia

Zarówno ze względów estetycznych, jak i ergonomicznych jest to zwycięski produkt (nagrodzony Archiproducts Design Award w kategorii Kuchnia): mocny silnik bezszczotkowy, umieszczony z tylnej części blatu, zapewnia najlepszą wydajność zasysania - nawet w tak ograniczonej przestrzeni. Jednorodna powierzchnia do gotowania, wyposażona w najnowocześniejszą technologię, gwarantuje wyjątkową praktyczność w gotowaniu i łatwość w czyszczeniu samej płyty.

Więcej informacji na: www.falmec.com