Sage Appliances - marka, która zrewolucjonizowała ekspresy do kawy

Barista Touch Impress wprowadza nowe funkcje mleka roślinnego do technologii Auto MilQ, najnowocześniejsze rozwiązanie, które skutecznie i precyzyjnie spienia mleko owsiane, migdałowe, sojowe i bez laktozy, zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. Coraz więcej, nie tylko wegan, sięga po mleka roślinne, szczególnie w połączeniu z kawą. Sage Appliances wprowadza na rynek to przemyślane i intuicyjne urządzenie, które samodzielnie rozpoznaje mleko roślinne.

Barista Guidance - twoja prywatna lekcja sztuki parzenia kawy

The Barista Touch Impress posiada również nowy ekran dotykowy Barista Guidance, inteligentną technologię opracowaną przez Sage Appliances, aby wyeliminować złożoność wybierania ustawień ekspresu - podstawowy krok w opanowaniu idealnie zbalansowanego espresso. Barista Guidance intuicyjnie identyfikuje korekty wielkości mielenia w oparciu o przepływ ekstrakcji w czasie rzeczywistym i oferuje pomocne sugestie, aby zapewnić użytkownikowi uzyskanie idealnego efektu.

Technologia AutoMilQ - dlaczego mleko roślinne nigdy nie Smakowało tak dobrze

Opracowana przez inżynierów, projektantów i zespół ds. kawy speciality Sage Appliances, nowa funkcja AutoMILQ™ odzwierciedla rosnące zmiany w sposobie picia kawy. Mleka roślinne, ze względu na różną zawartość tłuszczu i białka oraz właściwości spieniania, są łatwiejsze do przegrzania niż tradycyjne mleko odzwierzęce. Nowa technologia Auto MilQ rozpoznaje te różnice i automatycznie kalibruje temperaturę, czas, powietrze i ciśnienie pary dla wybranego przez użytkownika mleka, aby zapewnić jedwabiście gładką "mikropiankę" dla doskonałej latte art i najlepszego smaku kawy za naciśnięciem jednego przycisku.

Impress Puck - tajemnica perfekcyjnej kawy każdego dnia 

Dodatkowo, Barista Touch Impress posiada system Impress Puck firmy Sage Appliances z inteligentnym dozowaniem dla każdego rodzaju ziaren i wybranego rodzaju napoju. Dźwignia "wspomaganego ubijania" z boku urządzenia zapewnia spójne i precyzyjne ubijanie z obrotem baristy o 7º - tak jak profesjonaliści. Podbijanie automatycznie poleruje powierzchnię krążka, co oznacza większą precyzję i mniej bałaganu.

Rozszerzona Oferta. Barista Touch Impress dla całej rodziny 

Aby zadowolić całą rodzinę, Sage Appliances dodał do tego ekspresu trzy nowe opcje napojów: gorącą czekoladę, gorącą herbatę i babyccino.

Sage Appliances - pasja i innowacja w świecie kawy 

Globalny dyrektor generalny Sage Appliances ds. kawy, zapewnia, że Barista Touch Impress jest ekscytującym dodatkiem do rozszerzającej się gamy domowych ekspresów do kawy firmy i oferuje niespotykane dotąd funkcje, takie jak ustawienia mleka roślinnego Auto MilQ i Barista Guidance.

"Wysłuchaliśmy opinii naszych klientów i społeczności miłośników kawy specialty i z dumą wprowadzamy na rynek Barista Touch Impress” powiedział Psarologos, General Manager Engineering, Breville. "Ponieważ mleko roślinne jest obecnie niezastąpioną częścią rytuałów kawowych, nasza technologia Auto MilQ ułatwia teraz precyzyjne i skuteczne przygotowywanie alternatywnych mlek zgodnie z ich unikalnymi właściwościami. To niezwykle ekscytujące, że jako pierwsi wprowadzamy tę funkcję na rynek. W tym ekspresie debiutuje również ekran dotykowy Barista Guidance - technologia opracowana specjalnie w oparciu o opinie i prośby klientów. Wyeliminowaliśmy przypadkowość z procesu wybierania, a ekspres zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym na temat wielkości mielenia, czasu ekstrakcji i nie tylko - to tak, jakbyś miał przy sobie doświadczonego baristę, który pomoże Ci udoskonalić kawę od początku do końca".

Kluczowe cechy ekspresu do kawy Sage Appliances Barista Touch Impress:

 • Ekran dotykowy z funkcją Barista Guidance
 • System Impress Puck 
 • Inteligentne dozowanie 
 • Wspomagane ubijanie 
 • Precyzyjny pomiar 
 • Auto MilQ Teksturowanie mleka bez użycia rąk 
 • Ustawienia mleka roślinnego 
 • Europejskie żarna precyzyjne Baratza 
 • 30 ustawień mielenia 
 • Filtr 54 mm ze stali nierdzewnej 
 • System podgrzewania ThermoJet 
 • Cyfrowa kontrola temperatury PID 
 • Dedykowany wylew gorącej wody 
 • Pojemnik na kawę ziarnistą o pojemności 340 g/12 uncji z nową, żebrowaną konstrukcją 
 • Zbiornik na wodę o pojemności 2 l 
 • Stal nierdzewna 


Barista Touch Impress firmy Sage Appliances kosztuje 5999 zł i jest już dostępny w całym kraju.