Przedstawiamy kilka propozycji na nowoczesne meble ogrodowe. Sprawdź też, jaka nawierzchnia sprawdzi się w Twoim ogrodzie.

1) Nowoczesne meble ogrodowe - stół i krzesła

W ogrodzie nie jesteśmy skazani na styl rustykalny. Prosta forma i połączenie aluminium i egzotycznego drewna sprawiają, że ten stół i krzesła przypadną do gustu amatorom nowoczesnych mebli ogrodowych.

2) Meble ogrodowe Äpplarö / Hallö

Materiał: drewno, tkanina

Opis: Zestaw mebli ogrodowych dla czterech osób, składa się z sofy dwuosobowej, dwóch foteli i stolika. Siedziska mają wygodne poduchy.

IKEA, Cena: 1574 zł

3) Stół i krzesła ogrodowe - styl nowoczesny

Stół i krzesła ogrodowe w nowoczesnym stylu. Metalowa konstrukcja mebli zapewni trwałość, a pasiaste poduszki - wygodę i ciekawą, łatwą do zmiany dekorację.

4) Rattanowe fotele ogrodowe Sevilla

Dwa rattanowe fotele i poręczny stolik - taki zestaw mebli ogrodowych Sevilla zmieści się nawet na balkonie.

5) Kostka brukowa Senso i Senso Grande

Nowoczesny duży format, modne i praktyczne odcienie szarości. Kostka Senso i Senso Grande to najnowsza propozycja dla osób szukających klasycznych i nowoczesnych nawierzchni. Oryginalne, liniowe rozłożenie barw koloru margo doskonale komponuje się z jednolitymi barwami platino i sombra. Ta kostka to proste, praktyczne rozwiązanie dla wymagających przestrzeni.

  • SENSO - kombiforma 20 x 20 cm i 30 x 20 cm, kolory platino i sombra, cena 46,47 zł/m²;
  • SENSO GRANDE - kombiforma 40 x 40 i 60 x 40 cm, kolory: margo - cena 63,96 zł/m²; kolory: platino, sombra - cena 51,66 zł/m².

Producent: Semmelrock Stein+Design

6) Piasek fugowy Stones Eco

Piasek fugowy Stones ECO to unikatowy produkt na polskim rynku. Jego innowacyjne, opatentowane spoiwo Solid Green charakteryzuje się wysoką odpornością na erozje, uniemożliwia wzrost chwastów oraz gwarantuje samonaprawianie się mikropęknięć fugi w kontakcie z wodą.

Piasek Fugowy jest:

  • samonaprawialny,
  • ekologiczny,
  • łatwy w aplikacji,
  • wytrzymały,
  • nie tworzy nalotu
  • hamuje wzrost chwastów.

Więcej informacji na: www.semmelrock.pl

Fot. otwierająca: cocoparisienne / pixabay.com