Dobrze zaprojektowane wnętrze to cecha nie tylko domów, ale także samochodów. Pokazujemy, jak piękne mogą być auta od środka!

Najnowszy crossover marki Opel nazywa się Grandland X i jak nazwa wskazuje jest naprawdę obszerny. To bardzo wygodne auto, które doskonale sprawdzi się podczas wypadów w dalekie trasy. Na szczególną uwagę zasługują przednie fotele. Przy ich projektowaniu designerzy skorzystali z uwag ortopedów.

Wspólne dzieło zaowocowało przyznaniem atestu AGR, czyli Akcji na rzecz Zdrowych Pleców. Dzięki temu nawet podczas wyjątkowo długich podróży nie musimy obawiać się o ból kręgosłupa. Dodatkowo fotele są podgrzewane, co jeszcze bardziej zwiększa komfort. Podgrzewana jest również kierownica.

Bardzo nam się podoba, że dostęp do bagażnika ułatwia sterowany stopą mechanizm elektrycznego otwierania i zamykania tylnej klapy. Ponadto w Grandlandzie X można korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań multimedialnych, jakie oferują kompatybilne z Android Auto oraz Apple CarPlay systemy najnowszej generacji IntelliLink.