We wnętrzu nowego Opla Mokka panuje stylistyczna przejrzystość, natomiast nie ma kompromisów w kwestii wygody.

Projektanci Opla przywiązywali dużą wagę do cyfrowej detoksykacji. W przeciwieństwie do kokpitów przeładowanych danymi i przełącznikami Pure Panel zastosowany w nowym Oplu Mokka jest wyjątkowo czytelny. Pure Panel to zestaw dwóch wyświetlaczy, które pomagają skupić się na najważniejszych informacjach. Wszystkie komunikaty są uporządkowane i zrozumiałe.

Kokpit Pure Panel jest wyjątkowo czytelny. Wszystkie komunikaty są uporządkowane i zrozumiałe.

Projektanci zadbali o to, by obsługa systemu była intuicyjna i nie rozpraszała kierowcy. Najważniejsze funkcje wciąż są sterowane przyciskami, więc nie trzeba się do nich przebijać przez wielopoziomowe menu.

Projektanci zadbali o to, by obsługa systemu była intuicyjna i nie rozpraszała kierowcy.

Wizytówką Opla jest doskonała konstrukcja foteli. Ich wykończenie może być różnorodne, od sportowej Alcantary po klasyczną skórę. Najwyższa opcja obejmuje podgrzewany skórzany fotel kierowcy z funkcją masażu. Kierowca i pasażer siedzący z przodu auta mogą umieścić swoje smartfony na specjalnej półce w konsoli centralnej, gdzie urządzenia mogą być ładowane indukcyjnie (bezprzewodowo).

Nowy Opel Mokka jest pierwszym modelem marki z nowym obliczem - panelem przednim Opel Vizor.
Autor
Jak wygląda wnętrze nowego Opla Mokki?
Anna Grużewska
Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa. Skończyła warszawską ASP i Wydział Dziennikarstwa UW. Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze. Ogląda sesje,...