Dynamiczny, a przy tym rodzinny. Do miasta i na bezdroża. Nowe Audi Q3 to utalentowany SUV, który spełni nasze różnorodne potrzeby.

Sportowy charakter, napięte linie, trójwymiarowo wystylizowane elementy - wnętrze nowego Audi Q3 to kontynuacja stylistyki zewnętrznej. Zawiera ono wiele elementów przywodzących na myśl modele klasy wyższej marki Audi.

Nowe Audi Q3 ma wyraźnie bardziej sportowy charakter niż jego poprzednik.

Tablicę rozdzielczą podzielono na dwa poziomy: jej górna część obejmuje nawiewy, a dolna - dużą, ośmiokątną powierzchnię o wyglądzie czarnego panelu. Powierzchnię tę okala szeroka, chromowana listwa, a cały motyw stylistyczny jest wyraźnym nawiązaniem do osłony chłodnicy Singleframe.

Koncepcja obsługi wyświetlaczy została opracowana od nowa. Jej twórcy zrezygnowali m.in. z zegarów analogowych.

Audi stworzyło też nową koncepcję kolorów i materiałów. Nabywcy Q3 mogą wybrać jeden z trzech wariantów - wersję podstawową, Audi design selection i pakiet wewnętrzny S line.

Dwa ostatnie pakiety oferują sportowe fotele, które na życzenie obite są kombinacją skóra/sztuczna skóra i tkanina Alcantara. Całkowicie nową opcją są powierzchnie na tablicy rozdzielczej i na podłokietnikach pokryte Alcantarą, dostępne w trzech kolorach, w tym także w soczystym odcieniu pomarańczowym.