Ten samochód to tak naprawdę… robot służący do przemieszczania się w luksusowych warunkach.Concept car EZ-ULTIMO jest łącznikiem między przeszłością i przyszłością. To doskonały sposób, by uczcić 120-lecie marki Renault.

120 lat motoryzacyjnej pasji, innowacji i francuski know-how zainspirowały projektantów marki Renault do stworzenia pojazdu zupełnie nowego typu - elektrycznego samochodu koncepcyjnego EZ-ULTIMO. Podczas pracy nad wnętrzem kabiny nowego auta jego twórcy sięgnęli do przeszłości, do luksusowych modeli z początku XX wieku.

Wnętrze Renault EL-ULTIMO

Po zajęciu miejsca we wnętrzu Renault EZ-ULTIMO pasażerowie mają do swojej dyspozycji obszerną, komfortową przestrzeń kabiny, przypominającą wyposażeniem salon. Utrzymana w klimacie neo retro zachwyca szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno, marmur i skóra. Pomimo panującego we wnętrzu klimatu retro samochód jest wyposażony w najnowsze technologie.

Technologia Renault EL-ULTIMO

Użytkownicy dysponują stałym połączeniem Wi-Fi, indukcyjnymi ładowarkami do smartfonów i tabletów typu iPad, które pozwalają skorzystać z różnych usług oferowanych w EZ-ULTIMO. Technologia jest jednak dyskretna. Tablet ukryto w specjalnym schowku, a ładowarki pokazują się dopiero po naciśnięciu przycisku.