Dobrze zaprojektowane wnętrze to cecha nie tylko domów, ale także samochodów. Pokazujemy, jak piękne i komfortowe mogą być auta od środka!

Badanie opinii społecznej, przeprowadzone na zlecenie Renault Polska w ramach projektu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION, na temat wnętrz samochodów pokazało, że Polacy są bardzo praktyczni. Większość z nas preferuje ciemne wnętrza (aż 60%), po drugie najważniejsze jest poczucie komfortu (61%) i bezpieczeństwa (56%). Wygoda użytkowania i praktyczność ma bardzo duże znaczenie przy wyborze samochodu dla blisko 8 na 10 badanych, a najważniejszym aspektem wnętrza auta dla Polaków okazała się ergonomia.

W przypadku 42% badanych jest to pierwsza cecha w hierarchii potrzeb. Wnętrze samochodu powinno być również przyjazne dla użytkownika, ankietowani cenią sobie czytelne wyświetlacze (zwłaszcza typu head-up display), łatwe w obsłudze urządzenia
oraz wielofunkcyjność kierownicy.

Wszystkie te tak cenione udogodnienia oferuje Koles - atletyczny SUV klasy wyższej marki RenaultRenault Koleos to komfortowy SUV. Muskularne nadkola, pełna mocy linia nadwozia, solidny przód i wysoki prześwit współtworzą imponującą sylwetkę. Biegnące od reflektorów chromowane ozdobne elementy w elegancki sposób podkreślają jego dynamikę i siłę charakteru.