Planując budowę tarasu warto rozważyć wybór odpowiednich materiałów, które nie tylko zapewnią estetyczny wygląd, ale także trwałość i łatwą pielęgnację. Osobiście polecam deski kompozytowe, które są niezwykle praktyczne i odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki nim nie będziesz musiał poświęcać długich godzin na konserwację czy malowanie. Pragnę zwrócić uwagę na markę Bergdeck - stworzona przez firmę Salag, która postawiła bardzo wysoko poprzeczkę, oferując produkty wysokiej jakości.

Co wyróżnia deski Bergdeck?

To innowacyjny, Ultra Szybki system montażu. Dzięki temu systemowi budowa tarasu staje się prosta i szybka, nawet dla osób bez doświadczenia w tego typu pracach. Klipsy montażowe są wsuwane w legary, eliminując konieczność wiercenia i wkręcania.

To nie tylko przyspiesza proces montażu, ale również czyni go bardziej przyjemnym. System Ultra Szybki to: legar, zestaw montażowy oraz klipsy. Klipsy startowe oraz końcowe są niezbędne do rozpoczęcia i zakończenia montażu tarasu. System pozwala oszczędzać czas i energię. Montując np. 20 metrów kwadratowych tarasu, unikniesz konieczności wiercenia i wkręcania aż 360 wkrętów!

Jeśli zależy Ci na szybkości i efektywności podczas montażu tarasu, system Ultra Szybki spełni Twoje oczekiwania. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych majsterkowiczów. Dodatkowo, jeśli pragniesz, by Twój taras zachował swój perfekcyjny wygląd na dłużej, w celu konserwacji gorąco zalecamy nasz impregnat WPC.