Spodobała ci się kanapa, ale jest za duża albo za mała do twojego salonu? Z sofą modułową Zesus nie będzie takiego problemu - zbudujesz dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

Modułowa sofa Zeus, nowość w ofercie salonów Inne Meble, świetnie sprawdzi w każdym wnętrzu - dużym i małym, nowoczesnym i klasycznym. Prosta forma i szlachetne materiały pasować będą wszędzie, a kształt i wykończenie kanapy możemy dobrać wedle uznania.

Kolekcja Zeus składa się z pięciu elementów, z których - jak z klocków - możemy zbudować sofę według własnego pomysłu i potrzeb. Praktycznym dodatkiem jest podnóżek, który może służyć jako stolik.

Czy na takim "składaku" będzie siedzieć się wygodnie? Bez wątpienia, bo sofa modułowa Zeus ma miękkie siedziska, dobrze wyprofilowane oparcia, a poduchy wypełnione są elastyczną pianką i pierzem.

Obicie - w zależności od tego, jakie wybierzemy - może być skórzane lub tekstylne. Jeśli zdecydujemy się na skórę, do wyboru będziemy mieli matową lub błyszcząca. Na tym jednak nie koniec wybierania. Efektowne widoczne ściegi mogą być krótkie lub długie, w podobnym lub kontrastującym z obiciem kolorze.

Sofa modułowa Zeus prezentuje się doskonale również w obiciu z tkaniny. W tym sezonie królują materiały naturalne - len i wełna o stonowanych barwach i delikatnych wzorach.

Na koniec sprzedawca zapyta nas jeszcze, jakie nóżki ma mieć nasza wymarzona sofa - drewniane czy metalowe.

źródło i zdjęcie: www.innemeble.pl