"Błyskawiczne danie" kojarzy się z zupą lub sosem w proszku - czymś ani smacznym, ani zdrowym. Szybkowar Tefal Clipso Modulo 2 odmieni to skojarzenie. 

Dzięki nowemu szybkowarowi Tefal Clipso Modulo 2 potrawy zachowają więcej witamin i będą gotowe błyskawicznie - nawet 5 razy szybciej niż gotowane w tradycyjnych garnkach!

Oszczędność czasu, energii i miejsca

W zwykłym garnku zupę pomidorową gotujemy ponad 45 minut - w Tefal Modulo 2 wystarczy zaledwie 10 minut. Tradycyjny gulasz myśliwski zamiast 4 godziny będziemy dusić 30 minut.

W szybkowarze Tefal Clipso Modulo 2 gotuje się naprawdę błyskawicznie, więc potrawy zachowują nie tylko smak i aromat, ale także znacznie więcej wartości odżywczych. A przy tym zużywamy mniej gazu lub prądu.

A w jaki sposób Modulo 2 oszczędza miejsce? Ma 6 litrów pojemności, więc ugotujemy w nim porzadny obiad dla całej rodziny, ale dzięki składanym uchwytom w szafce lub lodówce zajmuje o 22% mniej miejsca.

Gotowanie smacznie i zdrowo

Wysokie ciśnienie w szybkowarze sprawia, że dania są lekkie i smaczne, a dzięki błyskawicznemu gotowaniu nie tracą witamin i soli mineralnych. W Modulo 2 można także piec, dusić lub gotować na parze (zestawie jest specjalny koszyk), więc przygotujemy bez problemu wszystkie ulubione potrawy.

Podobnie jak inne modele szybkowarów Clipso (Tefal Clipso Control oraz Tefal Clipso One), ma dwa programy gotowania - jeden delikatny do warzyw oraz drugi do mięs, ryb i mrożonek.

A żeby łatwiejn nam było przestawić się na ten błyskawiczny sposób gotowania, do każdego szybkowaru Clipso dostaniemy specjalnią książkę kucharską z inspirującymi przepisami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Bezpieczeństwo i wygoda

Choć nasze bezpieczeństwo podczas gotowania gwarantuje 5-elementowy system zabezpieczeń, firma Tefal zadbała, by otwieranie szybkowaru Clipso nie przypominało rozbrajania bomby. Pokrywę z łatwością otworzymy i zamknniemy jedną ręką. Gdyby się jednak nie domknęła, szybkowar po prostu nie zacznie działać.

Ceny szybkowarów Clipso:

  • Tefal Clipso Control - 699 zł
  • Tefal Clipso Modulo 2 – 599  zł
  • Tefal Clipso One - 559 zł

źródło i zdjęcie: Tefal