W tym roku Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" obchodzi 30. urodziny! Przez te lata firma zyskała sympatię i uznanie pań, pomagając w codziennej pielęgnacji urody i dodając do naszemu życiu koloru.

Na początku swojej drogi Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" podbiło polski rynek niedrogimi, ale wysokiej jakości płynami do trwałej ondulacji. Dziś oferuje właściwie wszystko, co potrzebne nam do pielęgnacji włosów zarówno w domu, jak i w salonie fryzjerskim: farby i rozjaśniacze, płyny do trwałej ondulacji, kosmetyki do układania włosów oraz pielęgnacji, dzięki którym włosy nabiorą pięknego blasku i staną się prawdziwą ozdobą.

Polki uznały "Joannę" za eksperta od pielęgnacji włosów - każdego roku z jej farb korzysta kilka milionów pań! Już od pięciu lat firma jest vice-liderem na rynku koloryzacji włosów, śmiało konkurując z dużymi zagranicznymi koncernami.

Teraz, z okazji 30 urodzin firmy, szampony Joanna Naturia "Miód i cytryna", "Len i rumianek" oraz "Mak i bawełna" kupimy w jubileuszowych opakowaniach.

Uroda to nie tylko piękne włosy, dlatego kilka lat temu Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" zaproponowało swoim klientkom także kosmetyki do pielęgnacji ciała i do depilacji. Linie Naturia body, Z Apteczki Babuni, Sweet i Fruit Fantasy, mydła KoroLOVE, Sensual także cieszą się olbrzymim powodzeniem - w zeszłym roku "Joanna" zdobyła pierwsze miejsce wśród preparatów do depilacji oraz w kategorii peelingów myjących.

Warto dodać, że Laboratorium Kosmetyczne "Joanna" pomaga nie tylko na dbaniu o urodę. Chętnie wspiera akcje charytatywne i stale współpracuje z fundacjami oraz organizacjami pożytku publicznego, m.in.: "A kogo?", "Kupuj nasze", czy ze Szpitalem w Dziekanowie Leśnym.

źródło i zdjęcia: Laboratorium Kosmetyczne "Joanna"