Intensywne, soczyste barwy i klasyczna forma - kolorowa zastawa stołowa Anmut My Colour to propozycja Villeroy & Boch na lato. Zamiast sztywnego kompletu, zabawa w dobieranie kolorów!

Można kupić komplet identycznych filiżanek i spodków albo zaszaleć z kolorami. Kolekcję porcelany Anmut zaprojektował w latach 50. XX w. Karl Leutner. Chciał stworzyć zastawę stołową o uniwersalnym designie, która mimo zmieniających się mód, nigdy nie jest passé i zawsze dobrze się prezentuje. I z pewnością mu się to udało.

Dziś, po ponad pól wieku, firma Villeroy & Boch proponuje nam zastawę stołową Anmut My Colour - w klasycznej formie i w 7 modnych kolorach - jagodowym, czerwonym, pomarańczowym, kobaltowym, limonkowym, lazurowym i popielatym.

W każdym kolorze mamy do wyboru aż 10 produktów: talerze w 4 rozmiarach, miskę, 2 filiżanki ze spodkami i kubek. I możemy je dowolnie łączyć ze sobą lub z porcelaną z innych kolekcji.

Kolorowa zastawa stołowa Anmut My Colour oczywiście idealnie współgra z czystą bielą klasycznej linii Anmut, ale i wspaniale uzupełnia kwiecistą linię Anmut Bloom. Możemy więc skomponować swój własny zestaw - do wyboru, do koloru.

źródło i zdjęcia: Villeroy & Boch